Do góry

Warsztaty i kursy

DROGA ŻYCIA - astrologiczny warsztat rozwojowo-szkoleniowy - 17-19 września 2021 r. Nałęczów

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na autorski warsztat rozwojowo-szkoleniowy, który jest efektem mojej trzydziestoletniej pracy oraz tysięcy astrologicznych sesji z klientami. Jest on konsekwencją zdobywanej przez dziesięciolecia wiedzy, jest rezultatem analizy blisko dziesięciu tysięcy horoskopów, ale przede wszystkim jest wynikiem mojej pracy rozwojowej. To połączenie tego wszystkiego, co jest najlepsze w astrologii, w rozwoju osobistym, w pracy nad sobą. To skutek tysięcy godzin rozmów z moimi klientami o ich problemach, wyzwaniach, cierpieniu, ale i o pokonywaniu kryzysu, wychodzeniu na prostą, skutecznym wykorzystywaniu astrologicznych technik.

Na skutek ogromnych zmian, w których znalazł się świat, coraz więcej ludzi traci poczucie bezpieczeństwa, oparcia w tradycyjnych zasadach, systemach i przekonaniach. Coraz więcej klientów przychodzi do mnie na sesje z dylematami dotyczącymi szeroko rozumianej drogi życia, z którą związane są takie kwestie, jak: osobiste i zawodowe powołanie, misja, cel i kierunek rozwoju, powtarzające się schematy i problemy, wyczerpanie zasobów, wypalenie zawodowe, frustracja i kryzys wykonywanej pracy, samotność, trudności w budowaniu serdecznych relacji i związków.

Wyobraź sobie jednak taką przestrzeń, w której możesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy, odnaleźć to co zagubione, przypomnieć sobie to co zapomniane, odkryć swoje potencjały i możliwości.

W trakcie tych trzech dni, w relaksującej atmosferze nałęczowskiego uzdrowiska, będziesz mieć możliwość rozpoznania dynamik działających w obszarze, który jest dla Ciebie najważniejszy, przemierzysz zawiłe zakręty swojej drogi życia, które wyznaczają gwiezdne układy i konstelacje, odszukasz klucz do swojego powołania, misji i przeznaczenia.

 

Dla kogo?
Warsztat adresowany jest do wszystkich osób, które są gotowe na spotkanie ze sobą, chcą pracować nad swoim rozwojem osobistym korzystając z możliwości jakie daje astrologia. Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu astrologii.

Wymogiem do uczestnictwa w warsztacie jest znajomość swoich danych urodzeniowych (data, godzina i miejsce urodzenia).

Termin:
17-19.09.2021 r. (piątek-niedziela)

Zaczynamy 17.09.2021 o godz. 10:00, a kończymy 19.04.2021 o godz. 14:00

Miejsce warsztatu
Dwór Nałęczowski Vitaligs Spa, ul. Słoneczna 20, Nałęczów

http://www.vitaligs.pl

Inwestycja:
1950 zł (słownie: tysiąc dziewięćset pięćdziesiąt złotych). Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 650 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

W cenie:
– warsztat rozwojowo-szkoleniowy
– zakwaterowanie (2x nocleg w pokoju dwuosobowym z TV, Internet, łazienka)
– pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad, kolacja)
– kawa, herbata, woda bez ograniczeń
– słodkie przekąski
– materiały szkoleniowe

Dojazd we własnym zakresie.

Zapisy:
Zapisy na warsztat odbywają się poprzez formularz dostępny pod poniższym linkiem (podano dwa różne linki do tego samego formularza):

http://bityl.pl/foJPn lub https://bit.ly/3btDbzA

Masz pytania?
Pisz na adres: biuro@solarius.pl

ASTROLOGIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH - kurs online- w trakcie

Astrolog – zawód przyszłości!

Jeśli zdarzało ci się podchodzić do astrologii, jak pies do jeża, czas to zmienić. Przekonaj się, że astrologia wcale nie jest jakąś trudną sztuką zarezerwowaną dla wybrańców, że „nie taki (astrologiczny) diabeł straszny, jak go malują”.

Odkryj klucz do życiowych wyzwań!
Astrologia to Twój przewodnik po przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Dla starożytnych nocne niebo było, niczym współczesne kino. Noc w noc obserwowali wędrujące na tle gwiazd planety (ciała niebieskie). Za każdym razem, gdy coś się wydarzyło ważnego, odnotowywali pozycje planet. Kiedy urodziło się dziecko, zapisywano lokalizację ciał niebieskich na nieboskłonie. I to właśnie tę mapę nieba w momencie urodzenia nazwano horoskopem (z gr. horoskopos – pokazujący godzinę).

Informacje były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Obserwacje te trwały i rosły wraz z poszerzaniem się zasobów wiedzy, jaką gromadziła ludzkość. Tak więc, gdy urodził się jakiś marzyciel wtedy, gdy Merkury był w Rybach, można było założyć, że następne dziecko urodzone z Merkurym w Rybach będzie marzycielem. Gdy zaś narodził się przyszły wojownik, przywódca i bohater, gdy Mars znajdował się w znaku Barana, kolejne dziecko z Marsem w znaku Barana będzie wielkim żołnierzem i liderem.

W miarę upływu czasu dopracowywali swoje obserwacje i badania, które były oparte na dokładnych obliczeniach matematycznych dla wszystkich siedmiu ciał niebieskich. W rzeczywistości algorytmy matematyczne opracowano właśnie w celu obliczania horoskopów. Innymi słowy, nie chodziło tylko o położenie planety, które świadczyło o charakterze człowieka. Dopiero cały układ wszystkich siedmiu ciał niebieskich, jako całości, tak naprawdę coś „mówił”.Planety wędrując po niebie przemierzają również sektory horoskopu, zwane domami, tworzą miedzy sobą relacje kątowe zwane aspektami, a na to wszystko kluczowy wpływ ma miejsce i czas urodzenia. Oznacza to, że Twój horoskop jest tak unikalny i wyjątkowy, jak odcisk palca. Dlatego na przykład nie każda osoba z Merkurym w Rybach jest marzycielem, nie każdy posiadacz Marsa w Baranie jest wojownikiem i bohaterem.

Układ planet w momencie Twoich narodzin daje wgląd we wszystkie aspekty Twojego charakteru i potencjału. Tysiące lat obserwacji dały nam ogromne bogactwo informacji, które nazywamy astrologią, a ja mam ogromną przyjemność dzielić się z Tobą tą cenną wiedzą.

Kurs astrologii dla początkujących jest drugą edycją kursu sztuki interpretacji horoskopu, realizowanym przez Piotra Gibaszewskiego. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2020 i cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami, poniżej znajdziesz kilka z nich.

Dla kogo jest przeznaczony kurs?
– dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie i zadbać o swój rozwój osobisty,

– dla przyszłych astrologów,

– dla psychologów, terapeutów, doradców życiowych, coachów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o unikalne narzędzia poznawcze i rozwojowe.

Na tym kursie poznasz:

– podstawowe pojęcia astrologiczne

– charakterystykę znaków zodiaków

– archetypy i charakterystykę planet

– znaczenie dwunastu domów w horoskopie

– kąty horoskopu (m. in. ascendent i Medium Coeli)

– techniki interpretacyjne horoskopu

– praktyczne rady i wskazówki, jak interpretować horoskop

Ten kurs obejmuje:

– 20 godzin wykładów online (nagrywane)
– Całkowita ilość lekcji: 10
– Dożywotni dostęp do nagrań
– Dostęp na urządzeniach mobilnych i komputerach
– Certyfikat ukończenia

Termin:
Wykłady odbywać się będą w każdą środę od 7 kwietnia do 9 czerwca 2021 r.
w godzinach 19:00-21:00.

Inwestycja:
1800 zł (słownie: tysiąc osiemset złotych)

Dostęp do kursu:
Uczestnicy kursu otrzymają link do każdego wykładu, a następnie jego nagranie.

Grupa na Facebooku (FB):
Uczestnicy kursu będą mogli dołączyć do zamkniętej grupy na FB, która jest miejscem do wymiany informacji oraz dzielenia się spostrzeżeniami.

Zapisy:
Zapisy odbywają się przez formularz zgłoszeniowy dostępny w linku:

http://bityl.pl/OdBfb  lub https://bit.ly/2NNmyqj

Certyfikat

Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat udziału w Kursie astrologii dla początkujących online, poświadczony podpisem Piotra Gibaszewskiego.

Certyfikat udziału w kursie astrologii dla początkujących online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Zobacz opinie o kursie astrologii dla początkujących:

  • Polecam podstawowy kurs astrologii p. Piotra Gibaszewskiego z kilku powodów. Przede wszystkim za jego profesjonalizm, dzięki któremu mogłam nauczyć się podstaw wiedzy o planetach i nie tylko, bez wychodzenia z domu. Wiedza na kursie została przekazana w sposób zrozumiały i przejrzysty, na tyle iż dziś potrafię interpretować horoskop urodzeniowy. Jest to dla mnie dowód na to, iż po 20 godzinach zajęć z p. Piotrem jest możliwe opanowanie podstaw astrologii przez osobę która przed kursem nie miała żadnej styczności ani wiedzy z astrologii. Po zakończeniu otrzymałam nie tylko dyplom ale i nagrane zajęcia dzięki którym mogę utrwalać zdobytą wiedzę. Kurs astrologii podstawowej w wykonaniu p. Piotra tak mnie otworzył na tą wiedzę, że z przyjemnością i wielką ciekawością zamówiłam kolejny kurs tym razem z astrologii prognostycznej. Warto również wspomnieć, iż na zajęciach, otrzymałam bardzo trafną interpretację mojego horoskopu, co tylko świadczy o sporym doświadczeniu w astrologii p. Piotra Zatem POLECAM!!! – Ewelina
  • Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że astrologia może być taka prosta, przerażały mnie te wszystkie dziwne znaczki, kreski. Cieszę się jednak, że zdecydowałam się na kurs astrologii u Piotra Gibaszewskiego, bo sposób w jaki ta wiedza jest przez niego przekazywana spowodował, że szybko nauczyłam się podstaw i teraz samodzielnie mogę zrobić horoskop dla siebie i swoich najbliższych. Szczerze polecam kurs u Piotra. – Kasia
  • Najlepiej zainwestowane pieniądze ever! – Joanna 
Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number:

Dane kontaktowe

Solarius Astrologia Piotr Gibaszewski
Plac Rembowskiego 9A/10
02-915 Warszawa