Do góry

Warsztaty i kursy

DROGA ŻYCIA - warsztat wyjazdowy - 22-25 września 2022 r. Nałęczów

– DROGA ŻYCIA –

ASTROLOGICZNY WARSZTAT ROZWOJOWO-SZKOLENIOWY

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na autorski warsztat rozwojowo-szkoleniowy pod nazwą „Droga życia”, który jest efektem mojej trzydziestoletniej pracy, tysięcy astrologicznych sesji z klientami oraz zdobywanej przez dziesięciolecia wiedzy, ale przede wszystkim jest wynikiem mojej pracy rozwojowej.

To połączenie tego wszystkiego, co jest najlepsze w astrologii, w rozwoju osobistym, w pracy nad sobą, tysięcy godzin rozmów z moimi klientami na temat ich problemów, wyzwań i zmagań w pokonywaniu kryzysu, wychodzeniu na prostą, przy skutecznym wykorzystywaniu astrologicznych technik.

Na skutek ogromnych zmian, w których znalazł się świat, coraz więcej ludzi traci poczucie bezpieczeństwa, oparcia w tradycyjnych zasadach, systemach i przekonaniach. Coraz więcej ludzi zmaga się z dylematami dotyczącymi szeroko rozumianej drogi życia, z którą związane są takie kwestie, jak:
– osobiste i zawodowe powołanie,
– misja, cel i kierunek rozwoju,
– powtarzające się schematy i problemy,
– wyczerpanie zasobów,
– wypalenie zawodowe,
– frustracja i kryzys wykonywanej pracy,
– samotność,
– trudności w budowaniu serdecznych relacji i związków.

Wyobraź sobie jednak taką przestrzeń, w której możesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy, odnaleźć to co zagubione, przypomnieć sobie to, co zapomniane, odkryć swoje potencjały i możliwości, powrócić na swoją drogę życia.

W trakcie tych czterech dni, w relaksującej atmosferze nałęczowskiego uzdrowiska, będziesz mieć możliwość rozpoznania dynamik działających w obszarze, który jest dla Ciebie najważniejszy, przemierzysz zawiłe zakręty swojej drogi życia, które wyznaczają gwiezdne układy i konstelacje, odszukasz klucz do swojego powołania, misji i przeznaczenia.

Termin warsztatu „Droga życia” został wybrany nieprzypadkowo. Będzie mieć on miejsce w czasie jesiennego przesilenia, jesiennego zrównania dnia z nocą, gdy Słońce wkracza w znak Wagi. I tak jak zrównoważone szalki wagi symbolizują doskonały balans i harmonię, tak samo rytuał jesiennej równonocy ma przynieść integrację wszystkich aspektów duszy, odzyskanie poczucia błogości, lekkości, komfortu i przyjemności, który przynosi opiekunka znaku Wagi – planeta Wenus.

Dla kogo?
Warsztat adresowany jest do wszystkich osób, które są gotowe na spotkanie ze sobą, chcą pracować nad swoim rozwojem osobistym korzystając z możliwości jakie daje astrologia. Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu astrologii.

Aby w pełni skorzystać z możliwości, które daje warsztat, w formularzu zgłoszeniowym możesz podać swoje dane urodzeniowe (data, godzina i miejsce urodzenia).

Termin:
22-25.09.2022 r. (czwartek-niedziela)

Zaczynamy 22.09.2022 r. kolacją o godz. 17:30, a kończymy 25.09.2022 o godz. 15:00.
Jeżeli zdecydujesz się na udział w warsztacie prosimy o punktualność.

Miejsce warsztatu
Dwór Nałęczowski Vitaligs Spa,
ul. Słoneczna 20,
Nałęczów

http://www.vitaligs.pl

Inwestycja:
2600zł – (słownie: dwa tysiące sześćset złotych).
Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 800 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Zapisy trwają do 29 lipca 2022 r.

Pozostała kwota 1800 zł płatna do 15 września 2022 r.

W cenie:
– warsztat rozwojowo-szkoleniowy
– zakwaterowanie (3x nocleg w pokoju dwuosobowym z TV, Internet, łazienka)
– pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad, kolacja)
– kawa, herbata, woda bez ograniczeń
– słodkie przekąski
– materiały szkoleniowe

Dojazd we własnym zakresie.

Podczas pobytu w hotelu będzie można skorzystać odpłatnie z:
– zabiegów spa z 15% zniżką
– odnowy biologicznej w Bani (Sauna sucha)

Zapisy:
Zapisy na warsztat odbywają się poprzez formularz dostępny pod poniższym linkiem:
https://form.jotform.com/210514980522349

Masz pytania?
Chętnie odpowiem.
Pisz na adres: biuro@solarius.pl
Manager: Anna Gibaszewska

TAROT- kurs online - rozpoczęcie - październik 2022 r.

Szczegóły już wkrótce…

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w kursie tarota

napisz e-mail na: biuro@solarius.pl
a poinformujemy Ciebie,
jak tylko rozpoczniemy zapisy na kurs.

 

Już dziś, w sklepie Solarius, możesz zakupić książkę „Tarot – doktryna ezoteryczna” Piotra Gibaszewskiego

ASTROLOGIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH - interaktywny kurs online - IV edycja - rozpoczęcie - 13 października 2022 r.

ASTROLOG – zawód przyszłości!

Już dziś zdecyduj się na kierunek: przewidywalność.

Jeśli dotychczas podchodziłaś, jeśli dotychczas podchodziłeś do astrologii jak pies do jeża, czas to zmienić. Przekonaj się, że astrologia nie jest taka trudna, jak Ci się może wydawać, że „nie taki diabeł straszny jak go malują”.

Odkryj klucz do życiowych wyzwań!
Astrologia to Twój przewodnik po przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Kiedyś, dla Starożytnych, nocne niebo było jak kino. Noc w noc siedzieli i obserwowali migoczące gwiazdy, później odkryte jako planety. Za każdym razem, gdy coś się wydarzyło, odnotowywali pozycje planet. Kiedy urodziło się dziecko, zapisywano pozycje planet w tym momencie. Urodziło się dziesięcioro dzieci, odnotowano układ planet na niebie dla każdego z nich. Urodziło się sto dzieci, wszystkie planety, obraz nieba w momencie urodzenia każdego z nich, zostały zapisane. Dzieci dorosły. Może ktoś stał się bogaty, może ktoś był głośny i wstrętny, może ktoś był cichy i pokorny, może ktoś był kompulsywnym kłamcą, może marzycielem, a może został ukrzyżowany i założył nową religię. W każdym przypadku zapisano planety narodzin. Informacje były przekazywane i przekazywane. Obserwacje te trwały i rosły wykładniczo wraz ze wzrostem wielkości populacji. Tak więc, gdy wszyscy marzyciele urodzili się np. kiedy Merkury był w Rybach, można było bezpiecznie powiedzieć, że następne dziecko urodzone z Merkurym w Rybach będzie marzycielem (to jest tylko przykład do celów ilustracyjnych).

Ale to tylko bardzo uproszczony przykład. W miarę upływu czasu dopracowywali swoje obserwacje. Obserwacje były następnie oparte na dokładnych obliczeniach matematycznych dla wszystkich siedmiu ciał niebieskich. W rzeczywistości algorytmy matematyczne opracowano właśnie w celu obliczania horoskopów. Innymi słowy, nie chodziło po prostu o położenie planety, które świadczyło o charakterze człowieka. To konfiguracja wszystkich siedmiu ciał niebieskich, jako całości, tak naprawdę coś „mówiła”.
Widzisz, planety zawsze się poruszają, robiąc względem siebie różne kąty. Oznacza to, że dwie osoby nie mają takich samych konfiguracji planetarnych, a Twój horoskop jest tak wyjątkowy jak odcisk palca. Stąd na przykład nie każda osoba z Merkurym w Rybach jest marzycielem. W ten sposób horoskop (mapa niebios na określony czas) stał się centrum astrologii.
Twój horoskop urodzeniowy to obraz nieba w momencie Twojego urodzenia, a NIE cytaty z niepewnych źródeł, które nawet nie znają Twojej godziny urodzenia. Horoskopy urodzeniowe obliczane są z matematyczną dokładnością.

Układ planet w momencie Twoich narodzin daje wgląd we wszystkie aspekty Twojego charakteru i potencjału. Tysiące lat obserwacji dały nam ogromne bogactwo informacji, które nazywamy astrologią, a ja mam niewątpliwą przyjemność dzielić się z Tobą tą cenną wiedzą.

Czy wiesz, że:
Kurs astrologii dla początkujących jest już czwartą edycją kursu astrologii dla początkujących – online, realizowanym przez Solarius Astrologia?
Pierwsza edycja odbyła się w 2020 roku, druga w II kw 2021 r. a trzecia w IV kw 2021 i wszystkie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami (poniżej znajdziesz kilka z nich). Niektórzy uczestnicy kursu już pracują jako astrologowie, opracowując profesjonalne (płatne) horoskopy.

IV edycja kursu astrologii dla początkujących (online) po raz drugi przeprowadzona zostanie w interaktywnej formule. To podejście doskonale sprawdziło się podczas ostatniej edycji kursu. Dzięki tej formie kursu, uczestnicy będą mieli możliwość wchodzenia w interakcję zarówno z Prowadzącym, jak i z innymi uczestnikami kursu.

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie?

A dlaczego tak?

Dla kogo?

– dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie i zadbać o swój rozwój osobisty,

– dla osób, które pragną żyć bardziej świadomie,

– dla przyszłych astrologów,

– dla psychologów, terapeutów, doradców życiowych, coachów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o „obiektywne narzędzie psychoanalizy”.

Na tym kursie poznasz:

– podstawowe pojęcia astrologiczne

– archetyp/ charakterystykę każdej planety

– znaczenie 12 domów w horoskopie

– charakterystykę wszystkich znaków zodiaków

– techniki interpretacyjne horoskopu

– know-how interpreracji horoskopu

Ten kurs obejmuje:

 • 20 godzin wykładów online (nagrywane)
 • Całkowita ilość lekcji: 10
 • Dożywotni dostęp do nagrań
 • Dostęp na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • Certyfikat ukończenia kursu

 

Termin:
Wykłady odbywać się będą w każdy czwartek od 13 października do 15 grudnia 2022 r.
w godzinach 19:00-21:00.

Inwestycja:
2000 zł (słownie: dwa tysiące złotych)

Możliwa płatność w 4 ratach (I-500 zł do 10.07.2022, II-500 zł do 10.08.2022, III-500 zł do 10.09.2022, IV-500 zł do 10.10.2022)

Dostęp do kursu:
Uczestnicy kursu otrzymają link do każdego wykładu, a następnie jego nagranie. Kurs będzie prowadzony w interaktywnej formule, będzie możliwość interakcji z prowadzącym i z innymi uczestnikami kursu.
Kurs nie będzie komercjalizowany, w związku z tym wszystkie nagrania udostępnione będą tylko i wyłącznie uczestnikom kursu.

Korzyści:
– lepiej poznasz samego siebie, swoje potencjały i możliwości, zadbasz o swój rozwój osobisty
– otrzymasz wiedzę, która umożliwi zdobycie nowego zawodu,
– uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy na FB, która jest miejscem do wymiany informacji oraz dzielenia się spostrzeżeniami przydatnym w nauce astrologii,
– otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu.

Zapisy:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://form.jotform.com/212171811643347 

Certyfikat
Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat udziału w Kursie astrologii dla początkujących online, poświadczony podpisem Piotra Gibaszewskiego.

Certyfikat udziału w kursie astrologii dla początkujących online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

 

Masz pytania?
Chętnie odpowiem.
Napisz e-mail na adres: biuro@solarius.pl
Manager: Anna Gibaszewska

Zobacz opinie o kursie astrologii dla początkujących:

 • Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość uczestnictwa w kursie prowadzonym przez Pana Piotra. Już dzisiaj wiem że astrologia to dziedzina, którą będę dalej zgłębiać. Ogrom wiedzy przekazany w sposób przystępny i bardzo ciekawy. Połączenie teorii z praktycznym omówieniem na przykładach pozwoliło w prosty sposób przechodzić kolejno przez tajniki astrologii. Czekam z niecierpliwością na kolejne edycje! – Magda
 • Kurs był pasjonujący i bardzo inspirujący. Uważam, że dał mi dobrą bazę do dalszej pracy. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kurs, coraz sprawniej korzystam z programu Urania i wgryzam się w kosmogramy. – Alicja
 • Bardzo dziękuję za interesujące wykłady, które teraz oczywiście wymagają zgłębienia, a w przyszłości być może doprowadzą do dalszych astrologicznych poszukiwań. Dziękuję również za doskonale realizowaną stronę organizacyjną kursu, tj. wysyłanie wszystkich informacji dot. zajęć, a także nagrań wykładów – zawsze w terminie. – Dorota
 • Dziękuję  Panu Piotrowi za profesjonalne przeprowadzenie kursu oraz Pani Annie za sprawną i równie profesjonalną jego obsługę. Stanowicie Państwo bardzo zgrany duet, dzięki  czemu uczestnictwo w kursie było dla mnie wielką przyjemnością i, mam nadzieję,  początkiem przygody z astrologią. – Ewa
 • Polecam podstawowy kurs astrologii p. Piotra Gibaszewskiego z kilku powodów. Przede wszystkim za jego profesjonalizm, dzięki któremu mogłam nauczyć się podstaw wiedzy o planetach i nie tylko, bez wychodzenia z domu. Wiedza na kursie została przekazana w sposób zrozumiały i przejrzysty, na tyle iż dziś potrafię interpretować horoskop urodzeniowy. Jest to dla mnie dowód na to, iż po 20 godzinach zajęć z p. Piotrem jest możliwe opanowanie podstaw astrologii przez osobę która przed kursem nie miała żadnej styczności ani wiedzy z astrologii. Po zakończeniu otrzymałam nie tylko dyplom ale i nagrane zajęcia dzięki którym mogę utrwalać zdobytą wiedzę. Kurs astrologii podstawowej w wykonaniu p. Piotra tak mnie otworzył na tą wiedzę, że z przyjemnością i wielką ciekawością zamówiłam kolejny kurs tym razem z astrologii prognostycznej. Warto również wspomnieć, iż na zajęciach, otrzymałam bardzo trafną interpretację mojego horoskopu, co tylko świadczy o sporym doświadczeniu w astrologii p. Piotra Zatem POLECAM!!! – Ewelina
 • Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że astrologia może być taka prosta, przerażały mnie te wszystkie dziwne znaczki, kreski. Cieszę się jednak, że zdecydowałam się na kurs astrologii u Piotra Gibaszewskiego, bo sposób w jaki ta wiedza jest przez niego przekazywana spowodował, że szybko nauczyłam się podstaw i teraz samodzielnie mogę zrobić horoskop dla siebie i swoich najbliższych. Szczerze polecam kurs u Piotra. – Kasia
 • Najlepiej zainwestowane pieniądze ever! – Joanna 

TAROT WRÓŻEBNY - interaktywny kurs online - rozpoczęcie - styczeń 2023 r.

Szczegóły już wkrótce…

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w kursie tarota

napisz e-mail na: biuro@solarius.pl
a poinformujemy Ciebie,
jak tylko rozpoczniemy zapisy na kurs.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number:

Dane kontaktowe

Solarius Astrologia Piotr Gibaszewski
Plac Rembowskiego 9A/10
02-915 Warszawa