Do góry

Warsztaty i kursy

ASTROLOGIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH - kurs online - III edycja - NOWA FORMUŁA KURSU - zaczynamy 13 października 2021 r.

Astrolog – zawód przyszłości!

Jeśli zdarzało ci się podchodzić do astrologii, jak pies do jeża, czas to zmienić. Przekonaj się, że astrologia wcale nie jest jakąś trudną sztuką zarezerwowaną dla wybrańców, że „nie taki (astrologiczny) diabeł straszny, jak go malują”.

Odkryj klucz do życiowych wyzwań!
Astrologia to Twój przewodnik po przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Dla starożytnych nocne niebo było, niczym współczesne kino. Noc w noc obserwowali wędrujące na tle gwiazd planety (ciała niebieskie). Za każdym razem, gdy coś się wydarzyło ważnego, odnotowywali pozycje planet. Kiedy urodziło się dziecko, zapisywano lokalizację ciał niebieskich na nieboskłonie. I to właśnie tę mapę nieba w momencie urodzenia nazwano horoskopem (z gr. horoskopos – pokazujący godzinę).

Informacje były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Obserwacje te trwały i rosły wraz z poszerzaniem się zasobów wiedzy, jaką gromadziła ludzkość. Tak więc, gdy urodził się jakiś marzyciel wtedy, gdy Merkury był w Rybach, można było założyć, że następne dziecko urodzone z Merkurym w Rybach będzie marzycielem. Gdy zaś narodził się przyszły wojownik, przywódca i bohater, gdy Mars znajdował się w znaku Barana, kolejne dziecko z Marsem w znaku Barana będzie wielkim żołnierzem i liderem.

W miarę upływu czasu dopracowywali swoje obserwacje i badania, które były oparte na dokładnych obliczeniach matematycznych dla wszystkich siedmiu ciał niebieskich. W rzeczywistości algorytmy matematyczne opracowano właśnie w celu obliczania horoskopów. Innymi słowy, nie chodziło tylko o położenie planety, które świadczyło o charakterze człowieka. Dopiero cały układ wszystkich siedmiu ciał niebieskich, jako całości, tak naprawdę coś „mówił”.Planety wędrując po niebie przemierzają również sektory horoskopu, zwane domami, tworzą miedzy sobą relacje kątowe zwane aspektami, a na to wszystko kluczowy wpływ ma miejsce i czas urodzenia. Oznacza to, że Twój horoskop jest tak unikalny i wyjątkowy, jak odcisk palca. Dlatego na przykład nie każda osoba z Merkurym w Rybach jest marzycielem, nie każdy posiadacz Marsa w Baranie jest wojownikiem i bohaterem.

Układ planet w momencie Twoich narodzin daje wgląd we wszystkie aspekty Twojego charakteru i potencjału. Tysiące lat obserwacji dały nam ogromne bogactwo informacji, które nazywamy astrologią, a ja mam ogromną przyjemność dzielić się z Tobą tą cenną wiedzą.

Czy wiesz, że:
Kurs astrologii dla początkujących jest już trzecią edycją kursu astrologii dla początkujących – online, realizowanym przez Solarius Astrologia? Pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, a druga w II kw 2021 r. i obie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami, poniżej znajdziesz kilka z nich.

III edycja kursu astrologii dla początkujących – online – przeprowadzona zostanie w nowej, interaktywnej formie. Dzięki takiemu podejściu, uczestnicy będą mieli możliwość wchodzenia w interakcję zarówno z Prowadzącym, jak i z innymi uczestnikami kursu.

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie? A dlaczego tak?

Dla kogo?
– dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie i zadbać o swój rozwój osobisty,

– dla osób, które pragną żyć bardziej świadomie,

– dla przyszłych astrologów,

– dla psychologów, terapeutów, doradców życiowych, coachów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o „obiektywne narzędzie psychoanalizy”.

Na tym kursie poznasz:

– podstawowe pojęcia astrologiczne

– charakterystykę znaków zodiaków

– archetypy i charakterystykę planet

– znaczenie dwunastu domów w horoskopie

– kąty horoskopu (m. in. ascendent i Medium Coeli)

– techniki interpretacyjne horoskopu

– praktyczne rady i wskazówki, jak interpretować horoskop

Ten kurs obejmuje:

– 20 godzin wykładów online (nagrywane)
– Całkowita ilość lekcji: 10
– Dożywotni dostęp do nagrań
– Dostęp na urządzeniach mobilnych i komputerach
– Certyfikat ukończenia

Termin:
Wykłady odbywać się będą w każdą środę, od 13 października do 15 grudnia 2021 r., w godzinach 19:00-21:00.

Inwestycja:
1900 zł (słownie: tysiąc dziewięćset złotych)

Dostęp do kursu:
Uczestnicy kursu otrzymają link do każdego wykładu, a następnie jego nagranie.
Nowa formuła kursu: Kurs będzie prowadzony w interaktywnej formie, będzie możliwość interakcji z prowadzącym i z innymi uczestnikami kursu.

Korzyści:
– lepiej poznasz samego siebie, swoje potencjały i możliwości, zadbasz o swój rozwój osobisty
– otrzymasz wiedzę, która umożliwi zdobycie nowego zawodu,
– uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy na FB, która jest miejscem do wymiany informacji oraz dzielenia się spostrzeżeniami przydatnym w nauce astrologii,
– otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu,
– uzyskasz zniżkę na zakupy w sklepie internetowym Solarius (zniżka w terminie: 13.10-15.12.2021).

Zapisy:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3Cqa3Ge

Certyfikat:
Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat udziału w Kursie astrologii dla początkujących online, poświadczony podpisem Piotra Gibaszewskiego.

Certyfikat udziału w kursie astrologii dla początkujących online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Masz pytania?
Napisz e-mail na adres: biuro@solarius.pl

 

Zobacz opinie o kursie astrologii dla początkujących:

 • Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość uczestnictwa w kursie prowadzonym przez Pana Piotra. Już dzisiaj wiem że astrologia to dziedzina, którą będę dalej zgłębiać. Ogrom wiedzy przekazany w sposób przystępny i bardzo ciekawy. Połączenie teorii z praktycznym omówieniem na przykładach pozwoliło w prosty sposób przechodzić kolejno przez tajniki astrologii. Czekam z niecierpliwością na kolejne edycje! – Magda
 • Kurs był pasjonujący i bardzo inspirujący. Uważam, że dał mi dobrą bazę do dalszej pracy. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kurs, coraz sprawniej korzystam z programu Urania i wgryzam się w kosmogramy. – Alicja
 • Bardzo dziękuję za interesujące wykłady, które teraz oczywiście wymagają zgłębienia, a w przyszłości być może doprowadzą do dalszych astrologicznych poszukiwań. Dziękuję również za doskonale realizowaną stronę organizacyjną kursu, tj. wysyłanie wszystkich informacji dot. zajęć, a także nagrań wykładów – zawsze w terminie. – Dorota
 • Dziękuję  Panu Piotrowi za profesjonalne przeprowadzenie kursu oraz Pani Annie za sprawną i równie profesjonalną jego obsługę. Stanowicie Państwo bardzo zgrany duet, dzięki  czemu uczestnictwo w kursie było dla mnie wielką przyjemnością i, mam nadzieję,  początkiem przygody z astrologią. – Ewa
 • Polecam podstawowy kurs astrologii p. Piotra Gibaszewskiego z kilku powodów. Przede wszystkim za jego profesjonalizm, dzięki któremu mogłam nauczyć się podstaw wiedzy o planetach i nie tylko, bez wychodzenia z domu. Wiedza na kursie została przekazana w sposób zrozumiały i przejrzysty, na tyle iż dziś potrafię interpretować horoskop urodzeniowy. Jest to dla mnie dowód na to, iż po 20 godzinach zajęć z p. Piotrem jest możliwe opanowanie podstaw astrologii przez osobę która przed kursem nie miała żadnej styczności ani wiedzy z astrologii. Po zakończeniu otrzymałam nie tylko dyplom ale i nagrane zajęcia dzięki którym mogę utrwalać zdobytą wiedzę. Kurs astrologii podstawowej w wykonaniu p. Piotra tak mnie otworzył na tą wiedzę, że z przyjemnością i wielką ciekawością zamówiłam kolejny kurs tym razem z astrologii prognostycznej. Warto również wspomnieć, iż na zajęciach, otrzymałam bardzo trafną interpretację mojego horoskopu, co tylko świadczy o sporym doświadczeniu w astrologii p. Piotra Zatem POLECAM!!! – Ewelina
 • Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że astrologia może być taka prosta, przerażały mnie te wszystkie dziwne znaczki, kreski. Cieszę się jednak, że zdecydowałam się na kurs astrologii u Piotra Gibaszewskiego, bo sposób w jaki ta wiedza jest przez niego przekazywana spowodował, że szybko nauczyłam się podstaw i teraz samodzielnie mogę zrobić horoskop dla siebie i swoich najbliższych. Szczerze polecam kurs u Piotra. – Kasia
 • Najlepiej zainwestowane pieniądze ever! – Joanna 

ASTROLOGIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH - kurs stacjonarny - zaczynamy 23 października 2021 r.

ASTROLOG – zawód przyszłości!

Już dziś zdecyduj się na kierunek: przewidywalność.

Jeśli dotychczas podchodziłaś, jeśli dotychczas podchodziłeś do astrologii jak pies do jeża, czas to zmienić. Przekonaj się, że astrologia nie jest taka trudna, jak Ci się może wydawać, że „nie taki diabeł straszny jak go malują”.

Odkryj klucz do życiowych wyzwań!
Astrologia to Twój przewodnik po przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Kiedyś, dla Starożytnych, nocne niebo było jak kino. Noc w noc siedzieli i obserwowali migoczące gwiazdy, później odkryte jako planety. Za każdym razem, gdy coś się wydarzyło, odnotowywali pozycje planet. Kiedy urodziło się dziecko, zapisywano pozycje planet w tym momencie. Urodziło się dziesięcioro dzieci, odnotowano układ planet na niebie dla każdego z nich. Urodziło się sto dzieci, wszystkie planety, obraz nieba w momencie urodzenia każdego z nich, zostały zapisane. Dzieci dorosły. Może ktoś stał się bogaty, może ktoś był głośny i wstrętny, może ktoś był cichy i pokorny, może ktoś był kompulsywnym kłamcą, może marzycielem, a może został ukrzyżowany i założył nową religię. W każdym przypadku zapisano planety narodzin. Informacje były przekazywane i przekazywane. Obserwacje te trwały i rosły wykładniczo wraz ze wzrostem wielkości populacji. Tak więc, gdy wszyscy marzyciele urodzili się np. kiedy Merkury był w Rybach, można było bezpiecznie powiedzieć, że następne dziecko urodzone z Merkurym w Rybach będzie marzycielem (to jest tylko przykład do celów ilustracyjnych).

Ale to tylko bardzo uproszczony przykład. W miarę upływu czasu dopracowywali swoje obserwacje. Obserwacje były następnie oparte na dokładnych obliczeniach matematycznych dla wszystkich siedmiu ciał niebieskich. W rzeczywistości algorytmy matematyczne opracowano właśnie w celu obliczania horoskopów. Innymi słowy, nie chodziło po prostu o położenie planety, które świadczyło o charakterze człowieka. To konfiguracja wszystkich siedmiu ciał niebieskich, jako całości, tak naprawdę coś „mówiła”.
Widzisz, planety zawsze się poruszają, robiąc względem siebie różne kąty. Oznacza to, że dwie osoby nie mają takich samych konfiguracji planetarnych, a Twój horoskop jest tak wyjątkowy jak odcisk palca. Stąd na przykład nie każda osoba z Merkurym w Rybach jest marzycielem. W ten sposób horoskop (mapa niebios na określony czas) stał się centrum astrologii.
Twój horoskop urodzeniowy to obraz nieba w momencie Twojego urodzenia, a NIE cytaty z niepewnych źródeł, które nawet nie znają Twojej godziny urodzenia. Horoskopy urodzeniowe obliczane są z matematyczną dokładnością.

Układ planet w momencie Twoich narodzin daje wgląd we wszystkie aspekty Twojego charakteru i potencjału. Tysiące lat obserwacji dały nam ogromne bogactwo informacji, które nazywamy astrologią, a ja mam niewątpliwą przyjemność dzielić się z Tobą tą cenną wiedzą.

Kurs w formule stacjonarnej to osobiste spotkania w Warszawie, w kameralnej grupie (max 8 osób).

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie? A dlaczego tak?

Dla kogo?
– dla wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie i zadbać o swój rozwój osobisty,

– dla osób, które pragną żyć świadomiej,

– dla przyszłych astrologów,

– dla psychologów, terapeutów, doradców życiowych, coachów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o „obiektywne narzędzie psychoanalizy”.

Na tym kursie poznasz:

– podstawowe pojęcia astrologiczne

– archetyp/ charakterystykę każdej planety

– znaczenie 12 domów w horoskopie

– charakterystykę wszystkich znaków zodiaków

– techniki interpretacyjne horoskopu

– know-how interpretacji horoskopu

Terminy:
Zajęcia odbywać się będą w soboty, w godzinach 10-18 (z przerwą obiadową), w cyklu co dwa tygodnie – terminy poniżej:
23.10.2021 r.
06.11.2021 r.
20.11.2021 r.
04.12.2021 r.

Miejsce:
Warszawa – Mokotów (Sadyba),
dokładny adres wysłany zostanie uczestnikom kursu.

Inwestycja:
2400 zł (słownie: dwa tysiące czterysta złotych). Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 500 zł. Liczba miejsc jest ograniczona (tylko 8 miejsc), decyduje kolejność wpłat.

W cenie:
– 28 godzin kursu z zawartością merytoryczną,
– kawa, herbata, woda, słodkie przekąski,
– materiały szkoleniowe.

Korzyści:
– lepiej poznasz samego siebie, swoje potencjały i możliwości, zadbasz o swój rozwój osobisty
– otrzymasz wiedzę, która umożliwi zdobycie nowego zawodu,
– nawiążesz nowe znajomości,
– uzyskasz wsparcie merytoryczne,
– kameralna grupa, max 8 osób,
– uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy na FB, która jest miejscem do wymiany informacji oraz dzielenia się spostrzeżeniami przydatnym w nauce astrologii,
– otrzymasz Certyfikat ukończenia kursu,
– uzyskasz zniżkę na zakupy w sklepie internetowym Solarius (zniżka w terminie: 23.10-04.12.2021).

Zapisy:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/2VBxQSA

Certyfikat
Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat udziału w Kursie astrologii dla początkujących, poświadczony podpisem Piotra Gibaszewskiego.

Certyfikat udziału w kursie astrologii dla początkujących online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Masz pytania?
Napisz e-mail na adres: biuro@solarius.pl

ASTROKARTOGRAFIA - WĘDRÓWKI Z HOROSKOPEM PO MAPIE ŚWIATA - kurs online - zaczynamy 14 października 2021 r.

ASTROKARTOGRAFIA – WĘDRÓWKI Z HOROSKOPEM PO MAPIE ŚWIATA

Znasz ten fenomen? … W Polsce był nikim, nie wiodło mu się, ledwo wiązał koniec z końcem… Wyjechał do USA, zrobił wielką karierę, zbudował biznesowe imperium. Poznaj ich historie.

Jack Tramiel (Jacek Trzmiel) – urodził się w rodzinie polskich Żydów w Łodzi. Stracił całą rodzinę w holocauście. W 1947 roku emigruje do USA. Zakłada firmę naprawiającą maszyny do pisania. Nazwał swoją firmę Commodore. Tak! Dobrze się wam kojarzy. Trzmiel zaprojektował słynny Commodore 64 – najbardziej popularny w dziejach komputer domowy.

Barbara Piasecka Johnson – urodziła się w będących przed wojną w granicach Polski Staniewiczach. Absolwentka historii sztuki. Wyjeżdża na studia do Rzymu, potem do USA. Zatrudniona przez S.J. Johnsona jako kucharka, potem została jego pokojówką. Barbara Piasecka jednak nie robi kariery pokojówki. Zostaje kuratorem najnowszej kolekcji sztuki Johnsona. W 1971 roku zostaje trzecią żoną Johnsona. Po jego śmierci zostaje dziedziczką fortuny Johnsona, którą z wyśmienitym skutkiem pomnaża. W 2001 magazyn Forbes zalicza ją do dwudziestu najbogatszych kobiet świata.

Felix Zandman – urodzony w Grodnie. W wieku 14 la wywieziony z całą rodziną do getta. Przeżył tylko on dzięki pomocy polskiej rodziny. w 1946 roku emigruje do Francji, gdzie zrobił na Sorbonie doktorat z fotoelastyczności. W 1962 roku zakłada firmę Vishay Intertechnology, jedną z największych firm produkujących elementy elektroniczne. Forbes umieścił Zandmana w gronie najbardziej wpływowych postaci amerykańskiego przemysłu elektronicznego.

Helena Rubinstein – urodziła się w biednej żydowskiej wielodzietnej rodzinie na krakowskim Kazimierzu. W 1900 roku wyjeżdża do Wiednia. A w 1902 roku z Genui do Australii, a potem do USA. Twórczyni jednej z najsłynniejszych firm kosmetycznych. W swoich czasach uważana była za jedną z najbogatszych kobiet świata.

Co sprawia, że emigracja przynosi takie niezwykłe historie? Ale dlaczego american dream nie dotyczy wszystkich? Przecież są ludzie, którzy w Polsce byli bogaci i wpływowi, a na Zachodzie kończą pod sklepem z tanimi alkoholami.

Astrologia ma na ten temat odpowiedź. Kluczem do tych zmian – sukcesu lub porażki – są zmiany, jakie zachodzą w naszym horoskopie. Nie jest on bowiem do końca taką statyczną i determinującą nasze życie matrycą, jak niektórzy myślą.

Wyjazd, niekiedy nawet zwykłe przenosiny z jednej strony ulicy na inną, może wprowadzić w naszym horoskopie ogromne, daleko idące zmiany, wpływa na nasze potencjały, wzmacnia jedne, osłabia inne.

Dla kogo?
Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy mają choćby podstawową wiedzę astrologiczną, dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych w sztuce astrologicznej osób.

Korzyści
Kurs Astrokartografii nauczy cię nowych, fascynujących, nowoczesnych technik astrologicznych związanych z wykorzystaniem potencjałów tkwiących w naszym horoskopie. Pomoże tym wszystkim, którzy planują przeprowadzki, długie podróże, emigrację, czasowy wyjazd zarobkowy, a nawet wakacje lub zagraniczne wczasy.

Na tym kursie poznasz:

Trzy fundamentalne techniki związane z wędrówkami z horoskopem po mapie. Są to:
– Astrokartografia
– Relokacja horoskopu
– Przestrzeń lokalna

Ten kurs obejmuje:

 • 10 godzin wykładów online (nagrywane)
 • Całkowita ilość lekcji: pięć
 • Dożywotni dostęp do nagrań
 • Dostęp na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • Certyfikat ukończenia

Termin:
Wykłady odbywać się będą w każdy czwartek, począwszy od 14 października do 18 listopada 2021 r. w godzinach 19:00-21:00.

Inwestycja:
1200 zł (słownie: tysiąc dwieście złotych)

Dostęp do kursu:
Uczestnicy kursu otrzymają link do każdego wykładu, a następnie jego nagranie.

Grupa na Facebooku (FB):
Uczestnicy kursu będą mogli dołączyć do zamkniętej grupy na FB, która jest miejscem do wymiany informacji oraz dzielenia się spostrzeżeniami.

Zapisy:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3ArUQ5m

Certyfikat

Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat udziału w Kursie astrokartografii (online), poświadczony podpisem Piotra Gibaszewskiego.

Certyfikat udziału w kursie astrokartografii online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Masz pytania?
Napisz e-mail na adres: biuro@solarius.pl

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number:

Dane kontaktowe

Solarius Astrologia Piotr Gibaszewski
Plac Rembowskiego 9A/10
02-915 Warszawa