Do góry

Warsztaty i kursy

ASTROLOGIA MEDYCZNA - II edycja interaktywnego kursu online - rozpoczęcie 9 marca 2023 r.

ASTROLOGIA MEDYCZNA – interaktywny kurs online
autorski kurs Piotra Gibaszewskiego

Dlaczego jedni ludzie cieszą się świetnym zdrowiem, podczas gdy inni całe życie zmagają się
z ułomnościami ciała i ducha, cierpią, szukają skutecznej terapii lub leczących substancji?

Co zrobić, by cieszyć się dobrą formą?

Co czynić, by odzyskać witalne siły i energię?

Analiza horoskopu urodzeniowego (radixa) pozwala nam opisać fizyczną i psychiczną konstytucję człowieka, jego tendencje i skłonności do zaburzeń, chorób i dysfunkcji. Jak
w świetle medycyny naturalnej można wykorzystać horoskop i astrologiczną wiedzę?

Ojciec medycyny – Hipokrates – na którego lekarze składają przysięgę, był również wybitnym astrologiem i znawcą ludzkiej natury. Powiedział, że „człowiek, który nieobeznany jest z wiedzą astrologii, zasługuje raczej na miano błazna, aniżeli lekarza.“

Ojciec nowożytnej medycyny – Paracelsus – autor słynnej sentencji „cóż jest trucizną? Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną”, który był również wielkim astrologiem, stworzył pojęcie sygnatury, uważał, że Bóg dał ludziom arcanum, czyli lek na każdą chorobę. I by pomóc człowiekowi, trzeba postawić mu horoskop.

Dla kogo?
Kurs jest przeznaczony dla:

  • osób, które mają choćby podstawową wiedzę astrologiczną,
  • osób początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych w sztuce astrologicznej,
  • tych wszystkich, których pasjonuje ludzka natura, źródła mocy, siły, zdrowia, ale też słabości, dysfunkcji i niedoborów.

Korzyści
Kurs astrologii medycznej nauczy cię, jak z pomocą horoskopu urodzeniowego pracować z człowiekiem, z jego problemami – zarówno ducha, jak i ciała.

Dowiesz się, jak możesz poprawić jakość życia analizując horoskop, jego słabości, braki i deficyty. Analiza horoskopu może pomóc w diagnostyce ludzkich problemów, psychofizycznych defektów i ograniczeń.

Dzięki analizie horoskopu pomożesz sobie i bliskim w obszarze profilaktyki i zapobiegania chorobom i dysfunkcjom.

Na kursie poznasz:
Techniki analizy horoskopu uwzględniające kwestie zdrowia, konstytucji, temperamentu, energii, potencjalnych metod terapii i pomocy.

Ten kurs obejmuje:

  • 10 godzin spotkań online (nagrywane) w interaktywnej formule
  • Całkowita ilość lekcji: pięć
  • Dożywotni dostęp do nagrań
  • Dostęp na urządzeniach mobilnych i komputerach
  • Certyfikat ukończenia

Termin:
Spotkania odbywać się będą w czwartki, począwszy od 9 marca do 13 kwietnia 2023 r. (z wyjątkiem 16 marca 2023 r.) w godz. 19:00 – 21:00
Kurs prowadzony będzie w interaktywnej formule, dzięki czemu uczestnicy będą mieli możliwość wchodzenia w interakcję zarówno z Prowadzącym, jak i z innymi uczestnikami kursu.  

Inwestycja:
1400 zł (tysiąc czterysta złotych)

Dostęp do kursu:
Uczestnicy kursu otrzymają link do każdego spotkania, a następnie jego nagranie. Nagrania udostępnione będą tylko i wyłącznie uczestnikom kursu.

Kurs nie będzie komercjalizowany, nie będzie możliwości jego zakupu w sklepie internetowym Solarius.

Zapisy:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://form.jotform.com/212171811643347

Certyfikat
Każdy uczestnik kursu otrzyma imienny certyfikat udziału w Kursie astrologii medycznej online, poświadczony podpisem Piotra Gibaszewskiego.

Certyfikat udziału w kursie astrologii medycznej online nie daje uprawnień zawodowych w rozumieniu przepisów prawa dotyczących tzw. zawodów regulowanych i działalności regulowanych, tj. takich, przy wykonywaniu których usługodawca posiada bezpośredni wpływ na zdrowie lub bezpieczeństwo publiczne, w przypadku których można wszcząć postępowanie w sprawie uznania kwalifikacji. Wiedzę z zakresu kursu uczestnik może stosować na własną odpowiedzialność w ramach działalności, do której posiada stosowne uprawnienia.

Masz pytania?
Napisz e-mail na adres: biuro@solarius.pl

Organizator:
Ezoter Sp. z o.o.

Manager kursu: Anna Gibaszewska
kontakt: biuro@solarius.pl


Nie znasz podstaw astrologii, a interesuje Ciebie temat astrologii medycznej?

Podstawy astrologii poznasz na kursie astrologii dla początkujących, który jeszcze dziś możesz zakupić w sklepie internetowym Solarius.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temat astrologii medycznej mocno z Tobą zarezonował?
W oczekiwaniu na rozpoczęcie kursu, zamów książkę „Astrologia medyczna” dostępną w sklepie internetowym Solarius. Znajdziesz w niej szczegółowo opisane zasady astromedycyny, które pozwolą Ci odkryć zależności między twoim znakiem Zodiaku i chorobami na jakie cierpisz. W zależności od położenia oraz wzajemnych relacji planet w Twoim horoskopie, dowiesz się jaki narząd i jego funkcje mogą być powodem migreny, stanów zapalnych czy osłabionej odporności.
Dzięki astrologii medycznej świadomie wybierzesz terapie czy środki medyczne.

 

 

 

 

 

 

CEL I SENS ŻYCIA - interpretacja horoskopu - warsztat online - 11 marca 2023 r. w godz. 10:00-17:00

CEL I SENS ŻYCIA – WARSZTAT INTERPRETACJI HOROSKOPU – ONLINE

Jednym z najczęściej powtarzających się pytań, dylematów i wyzwań, z jakimi przychodzą do mnie klienci, to kwestia ich sensu życia, celu który mają obrać, drogi którą mają podążać. Nie zaspokoi tego pragnienia wysoka pensja, perspektywa robienia kariery i awansu, iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji zawodowej.

Niemal każdy z nas intuicyjnie czuje, że przyszedł/przyszła na ten świat z jakąś szczególną misją, celem, ideą, posłannictwem. W tradycji hinduistycznej idea ta nazywa się dharmą,
w zachodniej kulturze zaś – przeznaczeniem. Rozpoznanie tego posłannictwa i podążanie za nim staje się źródłem szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Wszakże każdy z nas inaczej rozumie tę zasadę. Dla jednych jest to sukces zawodowy i finansowy, dla innych zaś poczucie, że robią coś dla dobra ludzi poświęcając się rodzinie, wychowaniu dzieci, pomocy społecznej lub podążając duchową ścieżką.

Dla kogo?
Warsztat przeznaczony jest dla osób posiadających co najmniej podstawową wiedzę z zakresu astrologii.

Cele warsztatu:
– trening praktycznych umiejętności interpretacji horoskopu;
– doświadczenie pracy z horoskopem z różnych pozycji: astrologa, klienta, obserwatora. Nauka poprzez pracę osobistą z horoskopem urodzeniowym, jak również na podstawie horoskopów innych uczestników;
– praca, kariera, rozwój zawodowy;
– sens życia i poczucie spełnienia;
– podążanie za szczęściem;
– realizacja swojej misji i przeznaczenia;
– każdy uczestnik będzie mógł pracować ze swoim tematem w wyżej wymienionych obszarach pracy.

Korzyści:
– poznanie dynamiki horoskopu urodzeniowego, jego konstrukcji, energetyki, figur, aspektów, władztw, itd.;
– możliwość pracy z własnym horoskopem urodzeniowym;
– spojrzenie na sytuację z innej perspektywy – odkryjesz elementy, które wpływają na Twoje wybory w sferze pracy, kariery, ścieżki zawodowej, itd.;
– uruchomienie procesów wewnętrznych prowadzących do samopoznania, do rozwiązania problemów – wiedza to MOC;
– będziemy dążyć do odpowiedzi na to niezwykle ważne pytanie – jaki jest sens Twojego życia i gdzie masz podążać?

Termin:
11 marca 2023 r. (sobota), godz. 10:00 – 17:00 (z 1 godz. przerwą obiadową)

Zapisy trwają do 3 marca 2023 r.

Z uwagi na charakter warsztatu, zapewnienie komfortowej przestrzeni dla każdego uczestnika, ilość miejsc jest ograniczona (10), decyduje kolejność wpłat.

Miejsce:
Warsztat online

Inwestycja:
800 zł (słownie: osiemset złotych).

Dostęp do warsztatu:
Jeden dzień przed terminem warsztatu, uczestnicy otrzymają link do spotkania na platformie wideokonferencyjnej.

Z uwagi na osobisty charakter spotkania oraz osobisty wymiar pracy z horoskopem urodzeniowym, warsztat nie będzie nagrywany.

Zapisy:
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://form.jotform.com/230221674331344

Prowadzący:
Piotr Gibaszewski – astrolog, tarocista, astrocoach

Organizator:
Ezoter Sp. z o.o.

Masz pytania?
Pisz na adres: biuro@solarius.pl

DROGA ŻYCIA - PRZEBUDZENIE - warsztat wyjazdowy - Nałęczów - 16-19 marca 2023 r.

– DROGA ŻYCIA – PRZEBUDZENIE

ASTROLOGICZNY WARSZTAT ROZWOJOWO-SZKOLENIOWY

Druga edycja warsztatu tym razem w nowej, ulepszonej formule, która została opracowana na bazie potrzeb uczestników poprzedniej edycji.

„Droga życia – przebudzenie” to połączenie tego wszystkiego, co jest najlepsze w astrologii, w rozwoju osobistym, w pracy nad sobą, będące rezultatem tysięcy godzin rozmów na temat problemów, wyzwań i zmagań w pokonywaniu kryzysu, wychodzeniu na prostą, przy skutecznym wykorzystywaniu astrologicznych technik.

Na skutek ogromnych zmian, w których znalazł się świat, coraz więcej ludzi traci bowiem poczucie bezpieczeństwa, oparcia w tradycyjnych zasadach, systemach i przekonaniach. Coraz więcej ludzi zmaga się z dylematami dotyczącymi szeroko rozumianej drogi życia, z którą związane są takie kwestie, jak:
– osobiste i zawodowe powołanie,
– misja, cel i kierunek rozwoju,
– powtarzające się schematy i problemy,
– wyczerpanie zasobów,
– wypalenie zawodowe,
– frustracja i kryzys wykonywanej pracy,
– samotność,
– trudności w budowaniu serdecznych relacji i związków.

W trakcie tych czterech dni, w relaksującej atmosferze nałęczowskiego uzdrowiska, będziesz mieć możliwość rozpoznania dynamik działających w obszarze, który jest dla Ciebie najważniejszy, przemierzysz zawiłe zakręty swojej drogi życia, które wyznaczają gwiezdne układy i konstelacje, odszukasz klucz do swojego powołania, misji i przeznaczenia.

Będziemy podróżować po linii czasu, z przeszłości do przyszłości, oznaczonej w horoskopie jako IC (Imum Celi) i MC (Medium Coeli). Będziemy się przyglądać konstrukcji horoskopu oraz temu, jak się ona manifestuje przez różne zdarzenia, procesy i doświadczenia. Dzięki temu spojrzysz na ważne zdarzenia, które miały miejsce w Twoim życiu, przypomnisz sobie, jakie miały dla Ciebie znaczenie. Popatrzysz również na to, co obecnie się dzieje w Twoim horoskopie oraz jakie zdarzenia jeszcze są przed Tobą.

Warsztat jest formą pracy w grupie. Jest również okazją do nawiązania nowych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach, pasjach i problemach, jako płaszczyzna wymiany doświadczeń, wiedzy i informacji.

Termin warsztatu „Droga życia – Przebudzenie” został wybrany nieprzypadkowo. Spotykamy się bowiem na przedwiośniu przed przesileniem wiosennym, czyli równonocą wiosenną, a zarazem rozpoczęciem nowego roku astrologicznego, który zwiastuje wejście Słońca w znak Barana, na chwilę przed nowiem Księżyca w znaku Barana. Kiedy po jesienno-zimowych długich wieczorach, czasie przemyśleń nad swoim życiem, natura zmierza ku przebudzeniu, a czas odnawia się podczas kolejnego cyklu solarnego.

Dla kogo?
Warsztat adresowany jest do wszystkich, którzy są gotowi na spotkanie ze sobą, chcą pracować nad swoim rozwojem osobistym korzystając z możliwości jakie daje astrologia. Nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy z zakresu astrologii. Wystarczą jedynie elementarne podstawy astrologii (budowa horoskopu urodzeniowego).

Aby w pełni skorzystać z możliwości, które daje warsztat, warto podać swoje dane urodzeniowe (data, godzina i miejsce urodzenia), ale nie jest to wymogiem, aby wziąć udział w warsztacie.

Ten warsztat jest zwłaszcza dla Ciebie, jeśli:
– planujesz zmiany i przygotowujesz się do nich od dawna,
– czujesz zastój w jaki weszłaś/ wszedłeś w życiu i potrzebujesz ruszyć z miejsca,
– potrzebujesz przyjrzeć się swojej osobistej, zawodowej drodze życia,
– chcesz poćwiczyć swoje astrologiczne umiejętności.

Termin i plan warsztatu:
16-19 marzec 2023 r. (czwartek-niedziela)

Zaczynamy 16 marca 2023 r. kolacją o godz. 17:30, a kończymy 19 marca 2023 o godz. 15:00.
Jeśli zdecydujesz się na udział w warsztacie, prosimy o punktualność.

Plan warsztatu:
16.03.2023 (czwartek)
17:30 – kolacja, rozpoczęcie warsztatu
18:30 – krąg zapoznawczy, wprowadzenie do warsztatu

17.03.2023 (piątek)
07:00 – poranny rozruch w terenie (opcjonalnie)
08:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – zajęcia warsztatowe
13:30 – obiad
14:30 – 18:00 – zajęcia warsztatowe
18:30 – kolacja

18.03.2023 (sobota)
07:00 – poranny rozruch w terenie (opcjonalnie)
08:30 – śniadanie
09:30 – 13:00 – zajęcia warsztatowe
13:30 – obiad
14:30 – 18:00 – zajęcia warsztatowe
18:30 – kolacja

19.03.2023 (niedziela)
07:00 – poranny rozruch w terenie (opcjonalnie)
08:30 – śniadanie
09:30 – 14:30 zajęcia warsztatowe, zakończenie warsztatu
15:00 – obiad

W trakcie czasu określonego powyżej jako „zajęcia warsztatowe” przewiduje się tzw. przerwy kawowe.
Osoba prowadząca, ze względu na charakter pracy, zastrzega sobie prawo do zmiany planu warsztatu zgodnie z potrzebami uczestników.

Miejsce warsztatu
Dwór Nałęczowski Vitaligs Spa,
ul. Słoneczna 20,
Nałęczów

http://www.vitaligs.pl

Inwestycja:
2800zł – (słownie: dwa tysiące osiemset złotych)

Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata opłaty rezerwacyjnej w wysokości 800 zł, która jest gwarantem rezerwacji miejsca na warsztacie. Liczba miejsc jest ograniczona (12 miejsc), decyduje kolejność wpłat.

Dostępnych jeszcze: 10 miejsc

Zapisy trwają do 24 lutego 2023 r.

Pozostała kwota 2000 zł płatna do 3 marca 2023 r.

W cenie:
– warsztat rozwojowo-szkoleniowy
– zakwaterowanie (3x nocleg w pokoju jednoosobowym)
– pełne wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad, kolacja) z możliwością uwzględnienia nietolerancji pokarmowych (laktoza, gluten, kazeina)
– kawa, herbata, woda bez ograniczeń
– słodkie przekąski
– materiały szkoleniowe

Dojazd we własnym zakresie.

Podczas pobytu w hotelu będzie można skorzystać odpłatnie z:
– zabiegów spa z 15% zniżką
– odnowy biologicznej w Bani (Sauna sucha)
po wcześniejszym umówieniu konsultacji/zabiegów.

Ograniczenia:
 – Warsztat jest tylko dla osób pełnoletnich.
– Nie ma możliwości przyjechania z rodziną, małym dzieckiem i osobą do jego opieki, czy osobą towarzyszącą, która nie będzie brała udziału w warsztacie.
– Bez zwierząt.

Prowadzący:
Piotr Gibaszewski – astrolog, tarocista, astrocoach

Organizator:
Ezoter Sp. z o.o.

Zapisy:
Zapisy na warsztat odbywają się drogą mailową: biuro@solarius.pl
Po przesłaniu wiadomości, na adres z którego wysłany został e-mail, otrzymasz szczegółowe informacje odnośnie procesu rejestracji uczestnictwa.

Masz pytania?
Pisz na adres: biuro@solarius.pl

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number:

Dane kontaktowe

Solarius Astrologia Piotr Gibaszewski
Plac Rembowskiego 9A/10
02-915 Warszawa