Do góry

Warsztaty i kursy

Astrologia prognostyczna - kurs online

Wstęp

Od wieków ludzie próbują zmierzyć się z największą tajemnicą i wyzwaniem, z największym lękiem egzystencjalnym, jakim jest przyszłość. Wiedza dotycząca tego, co się może zdarzyć, jest potężną siłą, która daje nam władzę nad strachem przed nieznanym.Ludzie nie tylko boją się przyszłości, ale są jej po prostu ciekawi. Odpowiedź na pytanie „co się zdarzy” może być niezwykle motywującą i kreatywną siłą pchającą nas naprzód. Może być źródłem postępu, innowacji i rozwoju. Za to właśnie podziwiamy wielkich wizjonerów, którzy potrafią przewidywać trendy, tendencje i kierunki.

Gdy ktoś słyszy hasło „astrologia” lub „horoskop” natychmiast ma skojarzenie ze słynnymi przepowiedniami wielkich astrologów. To połączenie astrologia – prognozowanie i przepowiadanie – jest trafne i właściwe. Pierwsze znane sumeryjskie i babilońskie teksty astrologiczne to właśnie przepowiednie astrologiczne na temat tego, co czeka władcę, jakie będą zbiory i pogoda, czy państwo czeka dobry czy zły rok?

Astrologiczne prognozy to crème de la crème astrologii, jej najbardziej wysublimowana, najciekawsza, najbardziej intrygująca i fascynująca dziedzina wiedzy ezoterycznej.

I choć prognozowanie nie jest łatwe, można się tego nauczyć. Trzeba jednak znać podstawy astrologii.

Pamiętajmy wszakże, że astrologiczne prognozowanie to nie wróżenie i jasnowidzenie. To sztuka przypominająca pracę meteorologów analizujących nadciągające fronty pogodowe albo analityków giełdowych ślęczących nad wykresami analizy technicznej.
Kurs astrologii prognostycznej to 12 godzin wiedzy przekazywanej w 6 sesjach online w formie wykładów. Każda sesja trwa 2 godziny.

Dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla osób średnio-zaawansowanych lub posiadających co najmniej podstawową wiedzę z zakresu astrologii.

Ogólny program kursu

Na kursie poznamy główne techniki prognostyczne współczesnej zachodniej astrologii i nauczymy się je stosować w praktyce na przykładzie horoskopów uczestników (anonimowo). Uczyć się bowiem będziemy prognozowania opartego na horoskopach indywidualnych (radixach).

 1. Tranzyty – główna technika prognostyczna w astrologii
 2. Progresje sekundarne i tercjarne
 3. Dyrekcje symboliczne
 4. Solariusze i lunariusze

Terminy sesji w ramach kursu

 • 01 – 23.09.2020, godz. 19:00 (czas trwania: 2h)
 • 02 – 30.09.2020, godz. 19:00 (czas trwania: 2h)
 • 03 – 07.10.2020, godz. 19:00 (czas trwania: 2h)
 • 04 – 14.10.2020, godz. 19:00 (czas trwania: 2h)
 • 05 – 21.10.2020, godz. 19:00 (czas trwania: 2h)
 • 06 – 28.10.2020, godz. 19:00 (czas trwania: 2h)

Koszt

1200 zł (słownie: tysiąc dwieście złotych), płatne do 22.09.2020 r. na konto wskazane podczas procesu rezerwacji miejsca, możliwa również płatność przez PayPal.

Rezerwacja miejsca

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest przesłanie zgłoszenia (w formie e-mail) na adres: biuro@solarius.pl a następnie dokonanie wpłaty na otrzymany numer konta lub PayPal.

Cel i sens życia - warsztat online z interpretacji horoskopu

Wstęp

Jednym z najczęściej powtarzających się pytań, dylematów i wyzwań, z jakimi przychodzą do mnie klienci, to kwestia ich sensu życia, celu który mają obrać, drogi którą mają podążać.

Nie zaspokoi tego pragnienia wysoka pensja, perspektywa robienia kariery i awansu, iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji zawodowej.
Niemal każdy z nas intuicyjnie czuje, że przyszedł (przyszła) na ten świat z jakąś szczególną misją, celem, ideą, posłannictwem. W tradycji hinduistycznej idea ta nazywa się dharmą, w zachodniej kulturze zaś – przeznaczeniem.
Rozpoznanie tego posłannictwa i podążanie za nim staje się źródłem szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju.

Wszakże każdy z nas inaczej rozumie tę zasadę. Dla jednych jest to sukces zawodowy i finansowy, dla innych zaś poczucie, że robią coś dla dobra ludzi poświęcając się rodzinie, wychowaniu dzieci, pomocy społecznej lub podążając duchową ścieżką.

Dla kogo?

Warsztat przeznaczony jest dla osób średnio-zaawansowanych lub posiadających co najmniej podstawową wiedzę z zakresu astrologii.

Cele warsztatu

 1. Trening praktycznych umiejętności interpretacji horoskopu;
 2. Doświadczenie pracy z horoskopem z różnych pozycji: astrologa, klienta, obserwatora. Nauka poprzez pracę osobistą z horoskopem urodzeniowym, jak również na podstawie horoskopów innych uczestników;
 3. Praca, kariera, rozwój zawodowy;
 4. Sens życia i poczucie spełnienia;
 5. Podążanie za szczęściem;
 6. Realizacja swojej misji i przeznaczenia;
 7. Każdy uczestnik będzie mógł pracować ze swoim tematem w wyżej wymienionych obszarach pracy.

Korzyści

 • poznanie dynamiki horoskopu urodzeniowego, jego konstrukcji, energetyki, figur, aspektów, władztw, itd.;
 • możliwość pracy z własnym horoskopem urodzeniowym;
 • spojrzenie na sytuację z innej perspektywy – odkryjesz elementy, które wpływają na twoje wybory w sferze pracy, kariery, ścieżki zawodowej, itd.;
 • uruchomienie procesów wewnętrznych prowadzących do samopoznania, do rozwiązania problemów – wiedza to MOC;
 • będziemy dążyć do odpowiedzi na to niezwykle ważne pytanie – jaki jest sens twojego życia i gdzie masz podążać.

Termin

 • 26.09.2020 r. (sobota), godz. 10:00 – 17:00 (z 1h przerwą).

Koszt

800 zł (słownie: osiemset złotych), płatne do 25.09.2020 r. na konto wskazane podczas procesu rezerwacji miejsca, możliwa również płatność przez PayPal.
Dla osób, które ukończyły kurs astrologii- podstawy u Piotra Gibaszewskiego lub dokonały jego zakupu, cena warsztatu wynosi: 600 zł (słownie: sześćset złotych).

Rezerwacja miejsca

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przesłanie zgłoszenia (w formie e-mail) na adres: biuro@solarius.pl a następnie dokonanie wpłaty na otrzymany numer konta lub PayPal.

Z uwagi na charakter warsztatu, zapewnienie uczestnikom komfortowej przestrzeni, liczba miejsc jest ograniczona do 12 osób! (decyduje kolejność zapisu)

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: