Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu? Astrologiczny raport (27.06-03.07.2022)

Wakacje uważamy za rozpoczęte! Ich pierwszy tydzień będzie iście letni, doskonały do plażowania, odpoczynku, żeglowania, wędrówek po górach i lasach, tym bardziej, że pogoda będzie wyśmienita. Narzekać jedynie będą ci, którzy nie przepadają za gorącą aurą. Jednak po chłodnej wiośnie gorące lato się nam wszystkim po prostu należy.

Tydzień zaczynacie aktywnie, ciekawie i na wysokich obrotach, bez względu na to, czy spędzacie czas na plaży, czy też jeszcze w pracy lub na interesach. Księżyc w koniunkcji z Merkurym nie pozwoli się nudzić, a wasz umysł – mimo wysokiej temperatury – pracować będzie doskonale. Ale to także świetny dzień na załatwianie trudnych, skomplikowanych, wymagających doskonałej sprawności ciała i psychiki spraw. Sekstyl Marsa z Saturnem gwarantuje wysoką fizyczną i emocjonalną odporność na przeciążenia, stres i zmęczenie.

We wtorek Neptun na pół roku wkracza w ruch wsteczny. Na dłuższy czas trzeba będzie odłożyć realizację niektórych marzeń, planów i wizji, zwłaszcza tych, które związane są z rozwojem osobistym i duchowym. Znacznie więcej cierpliwości i konsekwencji potrzeba będzie tym, którzy walczą ze swoimi słabościami, emocjonalnymi problemami, nałogami i depresją. Księżyc wkracza w znak Raka, co zachęca do wykorzystania urlopu i wakacji na solidną regenerację psychiki, głęboki relaks i odpoczynek na łonie natury.

I choć to ostatnie chwile czerwca, to właśnie pod koniec miesiąca ma miejsce najważniejszy jego moment. Nów Księżyca w znaku Raka to szansa, by korzystając ze spokojniejszego, bardziej leniwego, urlopowego tempa, troskliwie i czule zająć się sobą, zrobić coś dla duszy i ciała, zastanowić się nad wakacyjnymi planami, nad tym, jakie zaległości chcesz odrobić. Jednak nów znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, więc uważaj, by nie rozmienić na drobne swoich planów, nie rzucać się na zbyt wiele, bo w rezultacie nic nie pójdzie dobrze. Sekstyl Wenus z Jowisza zachęca do miłosnych uciech. Wakacyjny luz sprzyja erotycznym przygodom i eksperymentom.

Pierwsze dni wakacji zapowiadają się miło i wesoło, to jednak czwartkowy wieczór nie dla wszystkich będzie przyjemny. Opozycja Księżyca z Plutonem to trudny moment dla tych związków, w których nie rozmawiało się o uczuciach i wzajemnych potrzebach. I choć na urlopie chcielibyśmy się wyłącznie dobrze bawić, to czasami trzeba też załatwić coś ważnego, co zostało zamiecione pod dywan.

Nie zabraknie wam miłych chwil w piątek, w pierwszy dzień lipca. Księżyc wkraczając w znak Lwa zachęca do uciech, zabawy, sportowej aktywności, dużej dawki przyjemności, luksusu i komfortu.

Niezbyt miłą niespodzianką dla tych, którzy właśnie rozpoczynają urlop, będzie sobota. Kwadratura Marsa z Plutonem oraz Merkurego z Neptunem zapowiada trudny i nieprzyjemny dzień dla tych, którzy mocno przesadzili z pracą i nauką. Odreagowaniu stresu i zmęczenia towarzyszyć będą dolegliwości fizyczne i emocjonalny kryzys. Trygon Merkurego z Saturnem zachęca do sięgnięcia do ciekawej książki lub filmu. Mądra lektura lub poruszający duszę film pomoże wam odnaleźć równowagę i spokój ducha.

Trudną noc z soboty na niedzielę zapowiada opozycja Księżyca z Saturnem. Kiepsko zniosą kulinarne i alkoholowe ekscesy ci, którzy przesadzą z sobotnią zabawą. Księżyc wkraczając w znak Panny sprawia, że zdrowa dieta, fizyczna aktywność i ruch, chodzenie spać i wstawanie z łóżka o rozsądnej porze wcale nie oznacza, że będziesz się gorzej bawić i że minie cię jakaś przyjemność.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: