Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (23-29.11)

I choć o jakiejś wielkiej zmianie, odejściu ponurych emocji i jesiennej melancholii, nie ma mowy. To jednak poczucie, że na niebie będzie nieco spokojniej, pomoże nam się poczuć lepiej.

Tydzień zaczynamy jednak w nostalgicznych, smutnych, pełnych tęsknoty nastrojach. Koniunkcja Księżyca z Neptunem sprawi, że mocniej się objawią nasze emocjonalne deficyty i braki, a poczucie osamotnienia i braku miłości może nam mocniej doskwierać.

We wtorek zrobi się weselej i przyjemniej. Sprzyjający duchowym poszukiwaniom i wglądom trygon Merkurego do Neptuna wspierać będzie wyobraźnię, intuicję, głębię rozumienia i czucia. Dodatkowo wejście Księżyca w znak Barana pomoże nam przegnać jesienne przygnębienie.

Czwartek będzie nerwowym i mocno stresującym dniem. Koniunkcja Księżyca z Marsem pobudzi nas do działania i aktywności, ale zarazem wywoła silne napięcie, skłonności do konfliktów, sporów i kłótni.

Ciekawie, zaskakująco, ale całkiem sympatycznie zapowiada się piątek. Księżyc wkraczając w znak Byka uspokoi i ustabilizuje mocno rozhuśtane emocje. Jednak wieczorem Księżyc wejdzie w koniunkcję z Uranem i w opozycję z Wenus, co jest zapowiedzią jakichś zaskakujących sytuacji, zwrotów, zmian i niespodzianek. Jeśli dodamy do tego opozycję Wenus z Uranem, oznacza to, że przed nami ekscytujący erotycznie, towarzysko i partnersko wieczór. I choć w dobie pandemii utrzymywanie miłosnych relacji jest skomplikowane i trudne, to jednak zawsze się znajdzie jakiś sposób na to, by umówić się na rozbieraną randkę. Ale to także bardzo dobry intelektualnie i biznesowo dzień. Sekstyl Merkurego z Plutonem pomoże nam znaleźć rozwiązania naszych problemów zawodowych i finansowych, których w czasie kryzysu nam nie brakuje.

Niedzielne andrzejki, choć mocno ograniczone do rodzinnego grona, zapowiadają się całkiem sympatycznie i miło. Po pięciu miesiącach retrogradacji Neptun rusza do przodu, więc nie będziemy już tak mocno reagować na apokaliptyczne lęki, którymi zalewają nas media. Merkury w sekstylu z Jowiszem oraz Księżyc w opozycji z Merkurym, wkraczając w znak Bliźniąt, mocno nas rozrusza intelektualne, ale też sprawi, że andrzejkowe wróżby będą pomyślne, ciekawe i inspirujące.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: