Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (20-26.05.2024)

Stabilna, wyżowa, sucha pogoda z nocnym chłodem i przymrozkami jest w pierwszej połowie maja znanym fenomenem klimatycznym, w ludowej tradycji zwanym zimnymi ogrodnikami. Nie może to jednak dziwić, gdyż Słońce przebywa wtedy w Byku, który jest znakiem stałym. Ale Słońce zmienia swoją pozycję na niebie i wejdzie w Bliźnięta, które przynależą do znaków zmiennych, więc i w pogodzie nastąpią zmiany.

W poniedziałek wczesnym popołudniem Słońce wejdzie w znak Bliźniąt. Wraz ze zmianą znaku Słońca, zacznie zmieniać się pogoda, nadciągną chmury, pojawią się burze i deszcz. Wieczorem znak zmieni również Księżyc, który wejdzie w Skorpiona. Burzowym chmurom na niebie towarzyszyć będą również ciemne, niespokojne nastroje i stany ducha.

We wtorek po południu Księżyc znajdzie się w opozycji z Merkurym, co spowoduje niewielkie umysłowe zawirowania, niepokój i obawy związane z realizacją życiowych planów.

We środę wieczorem Księżyc wejdzie w opozycję z Uranem, więc do głowy zaczną wam przychodzić dziwne, szalone pomysły. I choć może to pobudzić kreatywność, to jednak uważajcie, by z niczym nie przesadzić. Na szczęście przez cały dzień odczuwać będziecie pomyślny wpływ trygona Słońca z Plutonem, co pozwoli zregenerować ciało i umysł. Warto wykorzystać ten moment na sportową aktywność, skomplikowane, trudne zadania, przedsięwzięcia i interesy.

We czwartek czeka nas imponująca seria zdarzeń. Zwroty, zawirowania i niepokoje  przeplatać się będą z niosącymi nadzieję i optymizm zmianami i przyspieszeniem. Huśtawki nastroju, wybuchy emocji, konflikty, spory i kłótnie przyniesie pełnia Księżyca w znaku Strzelca oraz poranna opozycja Księżyca z Wenus i Jowiszem. Z drugiej zaś strony może to mocno obudzić seksualne libido i miłosne namiętności. Pełni bowiem towarzyszyć będą miłe i przyjemne zdarzenia – przede wszystkim koniunkcja Wenus z Jowiszem oraz sekstyl Jowisza z Neptunem. Dodatkowo wieczorem Wenus wkracza w znak Bliźniąt, co będzie zachętą do odświeżenia kontaktów towarzyskich, nawiązywania nowych znajomości, przyjaźni i relacji.

Miło, sympatycznie, spokojnie i komfortowo zrobi się w sobotę. Trygon Wenus z Plutonem zachęci do przekraczania sztywnych granic w seksie, uwolnienia erotycznej spontaniczności, pozwolenia sobie na doświadczenie ekstazy i zmysłowej euforii. Nie wszystkim się to jednak uda, gdyż po południu Księżyc wkracza w znak Koziorożca, więc ci z was, którzy mieli ostatnio dużo na głowie, mogą poczuć silne zmęczenie i znużenie. Jednak kluczowym, być może nawet najważniejszym wydarzeniem roku, będzie ingres Jowisza w znak Bliźniąt, co każe nam całkowicie zmienić sposób, w jaki reagujemy na informacje, newsy, medialne przekazy i fakty. Konieczność oduczenia się tego, co wydawało się oczywiste i pewne, okaże się konieczne i niezbędne do tego, by sobie poradzić z czekającymi całą ludzkość zmianami i wyzwaniami.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: