Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu? Astrologiczny raport (31.01-06.02)

Czyżby już było po zimie? Czekają nas bowiem temperatury raczej marcowe, a przecież przełom stycznia i lutego to statystycznie najzimniejszy moment roku. Jednak na wypatrywanie wiosny stanowczo za wcześnie i wiele jeszcze się może w pogodzie zdarzyć. Póki co – w miarę możliwości – cieszymy się urokami karnawału i zimowymi sportami, gdyż w górach warunki narciarskie są znakomite.

Tydzień zaczynamy na wysokich, ale niekoniecznie przyjemnych, obrotach. Wysoką aktywność umysłu, potrzebę działania, ale też nerwowość, napięcie i gonitwę myśli zapowiada koniunkcja Księżyca z Merkurym. Niestety musimy się też liczyć z niekoniecznie miłymi i przyjemnymi niespodziankami. Koniunkcja Księżyca z Plutonem zmusi nas do spojrzenia prawdzie w oczy wszędzie tam, gdzie złudzenia i iluzje nie pozwalały nam trzeźwy ogląd i wnikliwość.

We wtorek czeka nas nów Księżyca, któremu towarzyszyć będzie koniunkcja Saturna. I choć nów to zwykle pomyślny dzień i wielka szansa na rozkręcenie czegoś, co ma przynieść sukcesy, to jednak nie będzie lekko. Możecie mieć bowiem problem z tym, by sprawnie rozpocząć nowe przedsięwzięcia, skutecznie, lekko i spokojnie pożegnać się z tym, co stare i zużyte.

We środę pogodny, choć nieco nostalgiczny i zadumany nastrój, zapowiada wejście Księżyca w znak Ryb. Obudzi to w wielu z was tęsknotę za szczęściem, spokojem i odprężeniem. Jednak nie zostaniecie wyłącznie w sferze marzeń i fantazji. Koniunkcja Księżyca z Jowiszem zachęci do zrobienia czegoś miłego i przyjemnego. Wizyta w salonie kosmetycznym, masaż, kąpiel z bąbelkami sympatycznie cię odpręży i zrelaksuje.

Czwartkowy wieczór może przynieść falę przygnębienia i smutku. Wspomnienia minionej miłości, straconych szans i okazji mocno się odezwą. Jednak zamiast ulegać melancholii, warto wejrzeć w siebie. To bowiem doskonały dzień na długą i głęboką medytację, relaksację ciała, ducha i umysłu.

W piątek Merkury wreszcie wraca w ruch postępowy, co odczujecie w postaci powrotu inspiracji, odzyskacie sprawność myślenia, analizy i rozumowania. Jeśli dodamy do tego sekstyl Marsa z Saturnem i wejście Księżyca w znak Barana, oznacza to, że z zastoju i letargu sobudzą się największe nawet zimowe śpiochy. Poprawa w komunikacji i skuteczność w negocjacjach zachęcają do powrotu do tych projektów, które gdzieś utknęły. Jednak konfrontacja z blokadami i opóźnieniami nie pójdzie lekko i miło. Koniunkcja Słońca z Saturnem zapowiada twardą i chwilami bolesną lekcję prozy życia.

W weekend jest szansa na chwilę oddechu i zasłużony odpoczynek po aktywnym tygodniu. W niedzielny wieczór Księżyc wkracza w znak Byka, co pozwoli odzyskać spokój i psychiczny komfort.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: