Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (17-23.05)

Po kilku pięknych i bardzo ciepłych dniach tej w sumie dosyć zimnej wiosny, wracamy do chłodnej tegorocznej normy. I choć pogoda nie będzie zachwycać, to jednak nasze humory i nastroje poprawiać będą kolejne dobre wiadomości związane z rozluźnianiem obostrzeń i ograniczeń związanych z pandemią.

Tydzień zaczyna się dość zaskakującym i niezbyt przyjemnym porannym akcentem. Księżyc w opozycji z Plutonem uświadomi wam, że wraz z powrotem do ulubionych czynności, zajęć i rytuałów jeszcze sprzed pandemii, czekać was będą trudne decyzje i wybory, które zostały odłożone ze względu na nękające świat problemy. Szybko się jednak otrząśnięcie z niemiłego wrażenia. Przyjazny trygon Słońca z Plutonem oraz Księżyc wkraczający w znak Lwa zasilą was zastrzykiem pozytywnej energii, chęci działania, witalną mocą i pasją życia.

Zimny prysznic czeka was we wtorek. Wasz nastrój, samopoczucie i humor schłodzi nie tylko deszczowa pogoda, ale także Księżyc w opozycji do Saturna. Konieczność zmierzenia się ze starymi i nowymi problemami wymagać będzie od was dobrego przygotowania, samodyscypliny, porządku i zdrowego rozsądku.

We środę Księżyc wkracza w znak Panny, co spowoduje, że mocno was pochłonie praca i związane z nią wyzwania. Proza życia wygra z majowym romantyzmem.

Potrzebę zmiany, nowych doświadczeń i wrażeń wyzwoli we czwartek Księżyc w opozycji z Jowiszem. Nie ma co jednak czekać na cud, który nadejdzie z góry, lecz warto zrobić coś, co wypłynie z twojej inicjatywy. Wenus w trygonie z Saturnem to zachęta, by pożegnać się z naiwnymi wyobrażeniami dotyczącymi miłości i zejść na ziemię. To wcale nie jest akt porażki. Przeciwnie. To dowód dojrzałości i mądrości. Wieczorem Słońce wkracza w znak Bliźniąt, co zapowiada najbardziej aktywny etap wiosny.

Piątek będzie dniem melancholijnej zadumy i potrzeby oderwania się od codzienności. Księżyc w opozycji z Neptunem oraz Słońce w kwadraturze z Jowiszem skłaniać będą do niezbyt rozsądnych zachowań, do oddawania się niezdrowym przyjemnościom i szkodliwym uciechom. Lepiej uważajcie z alkoholem i innymi używkami.

Potrzebę odrabiania towarzyskich zaległości zapowiada w sobotę Księżyc wkraczający w znak Wagi. Pojawią się okazje do spotkań z dawno niewidzianymi znajomymi i przyjaciółmi, z którymi na skutek pandemii nie było wam dane spotkać się od dawna.

W niedzielę nie ma co liczyć na przypływ inspiracji i erupcję intelektualnych potencjałów. Osłabienie funkcji umysłu, trudności w komunikacji, uczeniu się i myśleniu zapowiada Merkury wkraczający w ruch wsteczny. Zabraknąć ci może również determinacji do działania i skuteczności w pokonywaniu problemów. Saturn wkraczając na kilka miesięcy w ruch wsteczny spowolni te procesy i zmiany, które nie mogą czekać i których blokada będzie sporym problemem. By więc wszystko nie utknęło w marazmie i koleinach, postaw na precyzyjny plan i konsekwentnie się go trzymaj.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: