Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (04-10.12.2023)

Zima zadomowiła się na dobre i nie ma ochoty odpuścić. I choć nic w tym dziwnego nie ma, bo w grudniu śnieg i mróz nie jest niczym zaskakującym, to jednak przyzwyczajeni do ciepłej jesieni, z nieukrywanym zaskoczeniem przyjmujemy fakt, że za oknem jest biało, że termostat w kaloryferze trzeba nieco odkręcić, by w domu było cieplej. Możliwe jednak, że ten zimowy incydent nie będzie trwać przez cały miesiąc, i że wróci jesień – wprawdzie nieco ponura i pochmurna, ale przynajmniej niezbyt zimna.

Tydzień zaczyna się znojnie, pracowicie i intensywnie. Wkraczający w znak Panny Księżyc, w opozycji z Saturnem, sprawia, że już od poniedziałkowego rana trzeba się będzie mierzyć z licznymi wyzwaniami, przeciwnościami i trudnościami. Natłok spraw do załatwienia, presja, stres i poczucie zmęczenia po jedenastu miesiącach tego roku wypełnionych zmaganiami, mocno da wam w kość. Dodatkowo wieczorem Wenus wkracza w znak swojego wygnania – w Skorpiona – co sprawia, że mogą się pojawić trudne emocje, odczucia i refleksje związane z bliskością, miłością i związkiem. Potrzeba uporania się z czymś nieprzyjemnym, co zatruwa wzajemne relacje, staje się prawdziwą koniecznością.

I choć trudno o tej porze roku o pogodę ducha i romantyczne uniesienia, to jednak wtorek przyniesie odrobinę spokoju tym z was, którzy miotani jesiennymi emocjami stracili wiarę w miłość. Trygon Wenus z Saturnem sprzyja wzajemnej lojalności, pomaga w budowaniu więzi i wspiera zaufanie.

Huśtawki nastroju, romantyzm zamieniający się w melancholijną zadumę sprawi, że środa nie będzie spokojnym dla uczuć i emocji dniem. Opozycja Księżyca z Neptunem przypomni wam o tęsknotach i marzeniach, ale też o straconych nadziejach i pragnieniach. Dodatkowo po blisko pięciu miesiącach Neptun wychodzi z ruchu wstecznego, więc wszystko to, co dzieje się w waszym sercu, będzie silniej przez was odbierane, więc wzrośnie wasza wrażliwość i empatia. Wieczorem możecie liczyć na miły i przyjemny akcent. Księżyc wkraczając w znak Wagi zachęci do dobrej zabawy, do odprężenia ciała i psychiki. Dużą przyjemność przyniesie wam wręczanie mikołajowych prezentów i podarków.

Miły, sympatyczny, wesoły stan ducha, umysłu i intelektu przyniesie w piątek trygon Merkurego z Jowiszem. Najdzie was ochota na spotkania towarzyskie, ciepłą rozmowę z przyjaciółmi, odświeżenie starych kontaktów i znajomości. Obdarzanie się prezentami, umawianie się na spotkania świąteczne i noworoczne pozwoli wam znaleźć dystans do codziennych trosk i zmartwień.

Sobotni poranek przynieść może falę niepokoju, napięcia i pochmurnych myśli. Księżyc wkraczając w znak Skorpiona przywoła te wspomnienia, które nie są dla was łatwe. Po południu zrobi się znacznie przyjemniej. Księżyc w koniunkcji z Wenus oraz w opozycji z Jowiszem zachęci do dobrej zabawy, chwili relaksu, oddania się uciechom i przyjemnościom służącym ciału, jak i psychice.

W niedzielę poczujecie magię nadciągających świąt. Opozycja Wenus z Jowiszem sprawi, że topnieć będą bariery dzielące was z ludźmi. Łatwiej zatem będzie o otwarcie serca, spontaniczność, lekkość i uśmiech. Wieczorem Księżyc znajdzie się w opozycji z Uranem, co sprawi, że w pośpiechu trzeba będzie zmienić plany na kolejne dni. Dla niektórych z was może być to źródłem irytacji i napięcia. Dla innych zaś miłą niespodzianką i szansą na doświadczenie czegoś nowego i ciekawego.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: