Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (06-12.02.2023)

Nietrudno było przewidzieć, że zima nie zechce powiedzieć ostatniego słowa i takowo właśnie uczyniła. W końcu w naszym klimacie luty jest zwykle najzimniejszym, najsroższym i zwykle najbardziej śnieżnym miesiącem roku. Zima więc wróci w mocnym stylu, choć nie na długo. W górach jednak ma się ona w najlepsze, z czego cieszą się wypoczywający na zimowych feriach urlopowicze.
Entuzjazmu spowodowanego powrotem zimy brakować będzie jednak tym, którzy muszą stawić czoła zawodowym wyzwaniom, codziennym problemom i troskom.

Prozę życia i zderzenie z twardymi realiami zapowiada poniedziałkowa opozycja wkraczającego w znak Ryb Księżyca z Saturnem. Antidotum na zimową chandrę zapowiada sekstyl Merkurego z Neptunem, co pomoże uruchomić ukryte zasoby umysłu, wyobraźni i twórczości u tych, którzy mają wgląd w ukryte zasoby duszy i intelektu.

We środę wielu z was znacznie wcześniej, niż zwykle, poczuje walentynkowy nastrój wzruszeń, miłości, erotycznych uniesień, marzeń i tęsknot. Księżyc w opozycji z Wenus i Neptunem oraz sekstyl Wenus z Uranem wypełni was uczuciami i przeżyciami, które raczej kojarzą się nam z wiosną, niż ze srogą i surową zimą.

We czwartek Księżyc wkroczy w znak Wagi, co znacznie wygładzi kanty i ostre różnice w waszych relacjach z bliskimi, współpracownikami i znajomymi.

Piątkowy świt będzie zaskakujący dla tych, którzy mają problem z porannym rozruchem. Księżyc w opozycji z Jowiszem zmotywuje do myślenia, skłoni do przejrzenia planów, poprzestawiania terminów w kalendarzu, zastanowienia się nad niewykorzystanymi szansami i możliwościami. Dodatkowo koniunkcja Merkurego z Plutonem uświadomi wam, że prawdziwy potencjał, możliwości i zasoby są zwykle słabo widoczne i niedoceniane. Pora śmielej zerknąć tam, gdzie zwykle boicie się sięgać.

Karnawałowy weekend nie musi stać jedynie pod znakiem uciech i zabawy. Merkury wkraczając w znak Wodnika sprawi, że wasz umysł i intelekt wskoczą na najwyższy bieg. Wieczorem warto trzymać pod kontrolą swoje słabości i pociąg do zakazanych rzeczy. Księżyc wkraczając w znak Skorpiona ostrzega przed uleganiem tym emocjom i nastrojom, które w pewnych okolicznościach mogą być groźne i szkodliwe.

Niedzielny wieczór może być nieco nerwowy i nieprzyjemny dla tych, którzy mają na głowie zbyt wiele trosk i zmartwień. Opozycja Księżyca z Uranem sprawia, że niepokój i gonitwa myśli mogą wygrać z leczącym duszę rodzinnym ciepłem. Tym bardziej warto otworzyć się na serdeczną rozmowę z bliskimi.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: