Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (18-24.10)

Jesień ma swoje cienie i blaski. Bywa smutna, depresyjna i ponura. Ale czasem nas zaskakuje ciepłem, słońcem, pięknem barw i kolorów. Nadchodzące dni zapowiadają się interesująco i ciekawie. I choć będzie czasem melancholijnie, to jednak nie zabraknie nam również miłych, przyjemnych, sympatycznych chwil polskiej złotej jesieni.

Tydzień zaczynamy ważnym i optymistycznym akcentem. W ruch postępowy wkroczą Merkury i Jowisz, co sprawi, że ci wszyscy, którzy narzekali na kiepską formę intelektu, brak ciekawych pomysłów, wizji i planów, poczują zdecydowaną poprawę. Warto zatem wrócić do tych projektów i inicjatyw, które utknęły gdzieś w martwym punkcie. Dodatkowo Księżyc w Baranie nastroi was do działania, aktywności, rywalizacji i walki. Dobrze to wróży ważnym zawodowym, naukowym i biznesowym celom.

Nie mniej aktywnie, wesoło, optymistycznie i energetycznie zapowiada się wtorek. Mars w trygonie z Jowiszem to szansa na przyspieszenie i wysokie tempo w tych sferach i dziedzinach życia, w których jesień rozpostarła swój nostalgiczny całun. Wysoka sprawność ciała i umysłu to zachęta, by wyjść ze strefy komfortu, wprowadzić zmiany w codziennej rutynie i schematach. Jednak nie unikniecie również pewnej nerwowości. Księżyc w opozycji do Merkurego spotęguje napięcie i niepokój w relacjach i codziennych kontaktach z bliskimi.

Nieprzyjemne stany ducha i umysłu, jakie niektórzy odczuwali od pewnego czasu, zmaterializują się mocno we środę. Pełnia Księżyca, w opozycji z Marsem, każe zachować duży umiar i powściągliwość w działaniu, walce i pracy. To trudny dzień, w którym ujawniać się będą silne pasje i namiętności, sypać się może nastrój, ujawniać się mogą niezbyt miłe strony waszej osobowości i charakteru. O konflikt, spór i partnerskie zawirowania nie będzie trudno. Na szczęście pod koniec dnia, gdy opadną emocje, jest szansa na spokojny wieczór. Księżyc w znaku Byka uśmierzy rozdźwięki i nieporozumienia.

W piątek seria niespodzianek, zaskakujących zmian, wpadek i rozczarowań mocno wam popsuje humor. Księżyc w koniunkcji z Uranem oraz kwadratura Marsa z Plutonem ostrzegają przed ignorowaniem zagrożeń, przecenianiem swoich możliwości, kondycyjnej wydolności i psychicznej wytrzymałości na stres i przeciążenia.

Sobotni poranek przyniesie zmianę znaku Słońca, które wejdzie w znak Skorpiona rozpoczynając nową, bardziej nostalgiczną i melancholijną, fazę jesieni. Jednak Księżyc, który wejdzie w znak Bliźniąt, nie pozwoli wam się smucić i wpadać w przygnębienie. Przeciwnie, weekend będzie miły, wesoły i aktywny – intelektualnie, towarzysko i rodzinnie.

Niedzielny wypoczynek, potrzebę odprężenia ciała i uspokojenia umysłu zapowiada opozycja Księżyca z Wenus. To dobry dzień na zaległe spotkanie, randkę lub miłą rozmowę z przyjacielem.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: