Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (22-28.02)

Zaskoczeni mocnym atakiem zimy w pierwszych trzech tygodniach lutego zaliczymy w nadchodzącym tygodniu kolejną niespodziankę – w postaci nagłego i spektakularnego wkroczenia wiosny ze słońcem i całkiem sporymi temperaturami. Nie będzie to trwały przypływ wiosennego powietrza, ale ci, którzy mają już dość zimy, będą zadowoleni, że zima odpuszcza.

Tydzień zaczynamy stosunkowo spokojnie, a Księżyc wkraczając w znak Raka sprawi, że będziemy mocno skupieni na potrzebach osobistych, rodzinnych układach, relacjach i kontaktach.

Środa popsuje ten sielski nastrój. Opozycja Księżyca z Plutonem sprawi, że dopadną nas nad ranem nieprzyjemne emocje, których nie załagodzi cieplejszy wiatr z południa. Humory poprawią się nam wczesnym popołudniem. Księżyc wkraczając w znak Lwa to zachęta do tego, by zafundować sobie coś miłego i przyjemnego. Mały drobiazg, symboliczny prezencik, który sobie ofiarujemy, bardzo nam poprawi samopoczucie.

Czwartek przywita nas prawdziwym astrologicznym maratonem. Poczucie napięcia, huśtawki nastroju, nawał spraw do załatwienia i towarzyszące temu zmęczenie, rozdrażnienie i znużenie to konsekwencje opozycji Księżyca z Saturnem, Merkurym i Jowiszem. Doskonałym sposobem na odzyskanie sprawności ciała i pokoju ducha będzie fizyczna aktywność, ruch na świeżym powietrzu, poszusowanie na nieco topniejącym śniegu. Trygon Marsa z Plutonem oraz sekstyl Słońca z Uranem zachęcają do kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Gdy jeszcze dodamy do tego Wenus wkraczającą w znak Ryb, pojawia się szansa na doskonałą zabawę i przyjemną randkę.

W piątek Księżyc wkracza w znak Panny tworząc opozycję do Wenus. To dobry dzień na odpoczynek, regenerację starganych nerwów i uśmierzenie poszarpanych emocji przez pandemię i dające się nam mocno w kość ograniczenia i restrykcje.

W weekend na święty spokój nie mamy co liczyć. Sobotnia pełnia Księżyca obudzi w nas emocje, z których obecności sobie nie zdawaliśmy sprawy. Poruszenie tego, co w nas siedzi, dla wielu z nas będzie nieprzyjemnym doświadczeniem.

Niedzielny poranek też nie przyniesie ukojenia duszy. Opozycja Księżyca z Neptunem sprawia, że zamiast się cieszyć tym, że wiosna do nas zapukała, męczyć nas będą smutne, nostalgiczne myśli i nastroje. Dopiero wieczorem, gdy Księżyc wkroczy w znak Wagi, poczujemy, że zaczynamy odzyskiwać spokój duszy i umysłu.

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: