Do góry

Raport tygodniowy

Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu?

Astrologiczny raport (28.09-04.10)

Rozpieścił nas ten początek jesieni. W pogodzie wcale jej nie było widać, a lato królowało w najlepsze. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy, więc musimy się przygotować na jesienną, melancholijną, słotną aurę. Jednak po tych kilku pięknych, słonecznych tygodniach, chwila refleksji i zadumy nad życiem i naszymi sprawami dobrze nam zrobi.

Tydzień zaczynamy spokojnie, leniwie i bez zbędnego pośpiechu. Opozycja Księżyca z Wenus oraz Księżyc wkraczający w znak Ryb sprawią, że wraz z jesiennymi chmurami najdzie nas ochota na to, by się do kogoś przytulić, by nie spędzać jesiennych nocy w samotności.

Ochotę na seks i miłosne uciechy zapowiada we wtorek trygon Wenus z Marsem. I choć wielu z nas chętnie by wszystko rzuciło i jechało gdzieś do ciepłych krajów, to jednak szara rzeczywistość szybko sprowadzi nas na ziemię. Saturn kończąc retrogradację przypomina nam o tych sprawach i problemach, które wymagają rozwiązania i załatwienia. Niestety, wielu z nas musi się liczyć z gorszym nastrojem i napadami melancholii. Kwadratura Marsa z Saturnem osłabi naszą sprawność, obniży poziom energii, siły witalne i fizyczną sprawność.

Jesienny, smutny nastrój zapowiada we środę Księżyc w koniunkcji z Neptunem. Jednak zamiast się smucić, warto zrobić coś dla ciała i ducha.

Jeszcze mocniejsze i bardziej dotkliwe huśtawki nastroju dopadną nas w pierwszy dzień października, we czwartek. Pełnia Księżyca w znaku Barana rozchwieje naszą psychikę, emocje, skomplikuje relacje i układy towarzyskie. Dłuższa medytacja, relaksacyjne techniki, joga, mindfulness pomogą przetrwać ten atak jesiennej depresji.

W piątek Wenus wkracza w znak Panny, więc wielu z nas dopiero wtedy poczuje, że to już koniec dobrej zabawy, imprezowania na świeżym powietrzu, romantycznych randek na łonie natury. Jednak jest to szansa na to, by się z sukcesem zając swoim zdrowiem, urodą, cerą i dietą.

W sobotę trochę ochłoniemy po tym ataku jesiennej zadumy. Księżyc w koniunkcji z Marsem mocno nas zmobilizuje do sportowej i fizycznej aktywności. Księżyc zaś wkraczając w znak Byka pozwoli nam zapanować na wydatkami oraz pomoże znaleźć skuteczną ścieżkę ku poprawie stanu finansów.

Niedziela dla wielu z nas może być nerwowa i nazbyt aktywna. Księżyc w opozycji z Merkurym, w koniunkcji z Uranem nadmiernie pobudzi nasz system nerwowy, psychiczną aktywność i umysł. Nie musimy jednak w tym dniu załatwiać ważnych spraw i interesów. Uwolnijmy zatem głowę od natrętnych myśli i odprężmy szare komórki. Pluton kończąc retrogradację pomoże nam odzyskać kontrolę nad naszą energią, życiową mocą i ukrytymi zasobami.

Zapraszam na indywidualne konsultacje oraz kurs astrologii prognostycznej, a także warsztat interpretacji horoskopu

Location
Staff
Tematy sesji
Service Extras
Termin spotkania
Recurring info
Informacje
Potwierdzenie
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Dziękujemy za rezerwację! Za chwilę otrzymasz e-mail z danymi do płatności!
Your confirmation number: