Do góry

Bransoletki

Wyświetlanie 1–12 z 83 wyników

{{solarius_jewelry}}

Solarius Jewerly to marka biżuteryjna założona przez Annę i Piotra Gibaszewskich w ich drugą rocznicę ślubu. Narodziła się z miłości i pasji do ezoteryki i rozwoju osobistego, którą chcą się dzielić, by wspierać innych na drodze rozwoju.

Biżuteria Solarius Jewerly tworzona jest w oparciu o filozofię litoterapii, bardzo starej tradycji mającej swój początek w Starożytności.

Każdy kamień ma duszę oraz pamięć swojego stworzenia – geologiczną i kosmiczną wykraczającą poza dzieje ludzkości. W każdym kamieniu i minerale gromadzony jest inny rodzaj energii, w zależności od jego wibracji może działać leczniczo na umysł, ciało i emocje człowieka.

Według wschodnich teorii choroba to brak energii, jej nadmiar lub blokady w chorych narządach uniemożliwiające jej przepływ. Do przywrócenia swobodnego przepływu energii w ciele człowieka można wykorzystać kamienie i minerały – oczywiście mogą być one wsparciem dla zaleconych terapii, a nie stosowane w zastępstwie. Kamienie i minerały posiadają zdolność gromadzenia, przechowywania i emitowania energii. Oddziałują na człowieka na zasadzie rezonansu.

Mówi się, że życie nie jest magią, aby nie szukać w nim drugiego dna. Jednak pamiętajmy, że wszystko jest energią, Ty, Ja, My, wszystko co nas otacza, wibrujemy na różnych częstotliwościach. Wszystko też ma swoje przeznaczenie.

Używając kamieni z intencją wypełnisz ich przeznaczenie.