ball01Konsekwencją moich dwudziestu pięciu lat pracy z klientem, zebranych licznych doświadczeń, zaliczonych dziesiątków kursów, treningów rozwojowych i szkoleń, sporządzonych ponad trzech tysięcy horoskopów, jest potrzeba wyjścia z pewnych nieco hermetycznych granic, jakie wyznacza klasyczna astrologia. I jak pisał Carl Gustaw Jung: …łatwiej przeniknąć świat niż samego siebie, sama znajomość technik astrologicznych, wiedza i autorytatywne przekazywanie klientowi informacji o nim już dawno mi przestało wystarczać. Od wieków fascynuje mnie duchowość, filozofia, gnoza, magia, religia, psychologia, psychoterapia, tantra, rozwój osobisty, coaching. Podążam nurtem astrologii humanistycznej, której twórca Dane Rudhyar uległ fascynacji rodzącej się za jego czasów jungowskiej psychologii głębi. Jego dzieło wpłynęło na współczesnych astrologów humanistycznych, takich, jak Marc Edmund Jones, Stephen Arroyo, Liz Green, Donna Cunningham, Tracy Marks, i inni. Najbardziej znanym polskim astrologiem humanistycznym jest twórca jednej z najbardziej głośnych książek w Polsce poświęconych astrologii „Mandali życia” – Leszek Weres, którego również jestem uczniem.

Moją wiodącą ideą jest potrzeba niebopracy z klientem, która wykracza poza tradycyjnie rozumianą analizę horoskopu, lecz jest punktem wyjścia do skutecznej i efektywnej zmiany, oraz poprawy jakości życia, czyli tego, co jest jedną z głównych wyzwań coachingu – zwłaszcza life coachingu. Hipokrates – powiedział, że „lekarz, który nie zna astrologii, nie ma prawa nazywać się lekarzem”. Czyli interdyscyplinarne zainteresowania i wiedza mogą mieć niezwykle korzystne konsekwencje dla pracy z drugim człowiekiem. Uważam, że astrolog ma w swoich rękach potężne, fenomenalne narzędzie, jakim jest horoskop klienta, dzięki któremu może skutecznie i efektywnie pracować nad zasobami, potencjałami i aspektem rozwojowym klienta. Horoskop pozwala nam dokonać czegoś, co nie jest łatwo dostępne nawet psychoterapeutom. Horoskop jest bowiem doskonałym narzędziem diagnostycznym, opisującym temperament, osobowość, tendencje, trendy, zachowania, skłonności, schematy myślenia, ukryte problemy, traumy i zranienia, z których nie zdajemy sobie nawet sprawy, które zaś często potem ujawniają się na sesjach z psychologiem lub terapeutą. A zatem horoskop plus wszelakie techniki interpretacyjne, oraz prognostyczne, są naszym głównym narzędziem.

Celem astrocoachingu jest doradztwo, oraz wykorzystanie potencjału, jaki tkwi w horoskopie klienta, określenie właściwych ścieżek, metod i sposobów pracy nad sobą. Sesje astrocoachingu pomagają docierać do swoich zasobów, oraz rozwiązywać różnorodne życiowe problemy, wspierają samopoznanie, rozwój osobisty i motywują do poprawy jakości życia. Astrocoaching może być pomocny komuś, kto chce poprawić swoje relacje z otoczeniem, w relacjach, związkach i partnerstwie. Pozwoli lepiej wykorzystać swój potencjał zawodowy, finansowy, rozwiązać potencjalne problemy w organizacji, wzmocnić skuteczność i efektywność zespołu lub grupy pracowniczej. Astrocoaching może być również wspierającym sposobem pracy dla osób, które szukają swojego celu życiowego, pragną się rozwijać, motywować, pokonywać różnorakie przeciwności i problemy. Ważna informacja – w ramach sesji często zadaję klientowi różnorodne prace domowe.

Astrocoaching to osobiste sesje w Warszawie (ewentualnie przez Skype).

Pojedyncza sesja trwa 75 minut.
Klienta, który mnie nie zna, bądź jest to jego pierwsze spotkanie ze mną, zapraszam na pierwsze – zerowe – bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie, na którym wspólnie zastanowimy się, jak będziemy pracować, jakie mamy oczekiwania i potrzeby.

Ustalimy również minimalną ilość sesji (nie mniej niż sześć).
Pojedyncza sesja astrocoachingu kosztuje 250 zł.

Częstotliwość spotkań to – raz na jeden, dwa, trzy tygodnie lub najpóźniej, raz na cztery tygodnie (raz w miesiącu).

Oferta

Wyśłijclear